Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -26,57%

1000 razy pisalem, że to forum pełne jest dzieci i jakiś łosiów

Zgłoś do moderatora
...a żaden forumowy łoś nigdy na GPW znaleźć się nie powinien, jak nie rozumie mechanizmów tej gry.
Ileż tu jęków : "... stracilem 100 k .." , ..."....mam 65 % w tył..."... i tak dalej.
I bredzi o pendolinach , odcięciach od akcji, dzidach , 20 zł do końca czerwca, 200 zł , jakiś niby istniejących fundamentach w spółce ....i tysiąc innych bredni...o atomowej itp.

Stracone pieniądze powinni w większości sobie i rodzinie zachować a cząstkę przeznaczyć na dzieła Ojca Dyrektora Tadeusza oraz na paliwo do bardzo dużo palącego MAYBACHA Ojczulka.
Tak jak od lat ja to czynię.
Polecam

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -3,15% 4,92 2017-10-19 10:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl