Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  83,30 zł , zmiana od tamtej pory: -13,81%

100 mld zł na zieloną transformację

Zgłoś do moderatora
https://www.energetyka24.com/dodatkowe-100-mld-zl-na-zielona-transformacje 

Około 100 mld zł w ciągu pięciu lat to wartość programu wspierania inwestycji, który powstał w Ministerstwie Aktywów Państwowych - informuje wtorkowy Dziennik Gazeta Prawna. Program zakłada emisję obligacji rozwojowych.

Według gazety, plan MAP zakłada, że pierwsze emisje obligacji refinansowych mogłyby nastąpić jeszcze w drugim kwartale 2022 r. Rozmówca gazety wskazał, że emisja obligacji rozwojowych czy refinansowych nie zwiększą państwowego deficytu lub długu, bo będą to pieniądze od prywatnych inwestorów.

Panowie oni wpychają nam te pieniądze bezczelnie do kieszeni... a pomysł dobry na przyśpieszenie transformacji... ;)

  • 100 mld zł na zieloną transformację Autor: ~iNFO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -2,31% 71,80 2021-09-17 17:04:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.