Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,82 zł , zmiana od tamtej pory: 29,67%

100 mld euro na transformacje energetyczną

Zgłoś do moderatora
Polska domaga się też, by we wnioskach ze szczytu znalazły się bardziej konkretne zapisy dotyczące kosztów transformacji energetycznej. W tej chwili na stole jest suma 100 mld euro, które miałyby zostać zmobilizowane na transformację na 2021-2027.

Ciekawe na czym polegac bedzie ta mobilizacja w krajach Europy wschodniej w której Photon ma już swoje elektrownie i dobudowuje nowe. Czy bedzie to dodatkowe wsparcie dla producentów już energii odnawialnej w tych krajach czy zachęta finansowo do wybudowania nowych instalacji żeby zwiększać mix energetyczny na korzyść OZE.

Ktoś zna szczegóły tego ogołnego zapisu jakie sa plany wydatku tej kasy unijnej?

  • 100 mld euro na transformacje energetyczną Autor: ~photo_sieroto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,79% 6,25 2020-02-20 15:30:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.