Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,80 zł , zmiana od tamtej pory: 3,94%

10,61zł zysku na akcję

Zgłoś do moderatora
Po tym jak mają takie zyski, będą mieli o wiele lepsze perspektywy rozwoju, środki na inwestycje, przejęcia. Nie spodziewam się, że w drugim półroczu zarobią ponad 10zł na akcję ale zarobienie ponad 5zł na akcję nie powinno być dla nich problemem. Czekam na wyniki za 3 kwartał by wycena się urealniła.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MFO -1,12% 52,80 2022-01-20 17:00:00