Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: -34,88%

1 zł za akcje BAH dzisiaj.

Zgłoś do moderatora
Na każdej NORMALNEJ spółce po takich wynikach w kontrze do ostatnio kiepskiego klimatu wokół spółki cena wylądowałaby dzisiaj na 1 zł(to i tak żadne cuda 35 groszy).Ale tu prawdopodobnie skończy się na 10 groszy plus w stosunku do wczorajszej ceny.Nie po to cwaniak rzucał wczoraj 12 000 akcji o 17 by zaniżyć kurs by dzisiaj odpuścić i dać cenę 1 zł.Jeszcze chcą akcji i jak widać paru chętnych już puściło kilkaset tysięcy.Nie podniecajcie się cena wynikami nie zapominajcie że to BAH i CO SIE TU WYRABIA.CENA 75 GROSZY przy bardzo dobrychwynikach-to mniej niż na początku roku.Jedynie zakopać i niech leży 2 lata będzie efekt.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BAHOLDING 1,81% 0,51 2023-06-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.