Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł , zmiana od tamtej pory: -8,97%

1 mln.sprzedanych kopii = 50 mln.zysu Kapitalizacja wtedy 500 mln.???!!

Zgłoś do moderatora
Prosta matematyka mam INKWIZYTORA na PC, PS5 oraz XBOX niech sprzedadzą tylko ok.400 000 sztuk na każdej platformie da nam to ponad 1 mln.kopii czysty zysk z każdej sztuki niech wyniesie tylko 50 zł. do mamy 40 mln. !!!!
Ja zakładam sprzedaż 1 mln.kopii tylko na samym PC !!

Obecna kapitalizacja to 30 mln. umowa na wydanie gry 11,3 mln.
Prezes w wywiadzie sam powiedział że zakłada zyski ok.45 mln. !!
  • 1 mln.sprzedanych kopii = 50 mln.zysu Kapitalizacja wtedy 500 mln.???!! Autor: ~INKWIZYTOR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
THEDUST 1,43% 14,20 2023-05-26 17:03:44