Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,88 zł , zmiana od tamtej pory: 67,88%

09.09.2022 - dzień życzliwości na forum ASB

Zgłoś do moderatora
A może by tak spróbować jeden dzień bez czepiania się i wyśmiewania?
Kolega maskopatol się zadeklarował. Lepszej okazji nie będzie niż dziś.
Proponuje wstrzymać też dogryzania / docinki bo każdy ma inną wrażliwość i co dla jednego jest zabawnym docinkiem to dla drugiego może nie być.

Dnia 2022-09-08 o godz. 20:18 maskopatol napisał(a):
> "Czy mógłbyś choć jeden dzień zmienić ton i milej się odnosić do użytkowników forum.Proszę Cię już dość wyzwisk i obelg z Twojej strony.Proszę! serio"
> > Za ładną prośbę masz ode mnie taki jutrzejszy dzień:)

Zróbcie zakład sami z sobą czy wytrzymacie jeden dzień bez czepiania się innych.
Ja spróbuję. Zobaczę ile wytrzymam xD.

Ps. ciekawe czy i o ile spadnie aktywność :)

miłego piątecku i miłego weekendu :).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASBIS 0,08% 24,98 2022-12-09 17:01:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.