Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,43 zł , zmiana od tamtej pory: -16,91%

06N - MAGNA POLONIA. Bessa zaliczona.

Zgłoś do moderatora
Myślę, że gigantyczną bessę na 06N można już spokojnie odhaczyć jako zaliczoną.
Od kilku miesięcy wykres porusza się pomiędzy zielonymi torami wsparcia a czerwonymi oporu.
Na wskaźnikach słabo. Jest szansa, że wykres zejdzie do wsparcia 2,5-2,25 zł... Czytaj dalej i zobacz analizę wykresu: https://pl.tradingview.com/chart/06N/FqJ4NwmF/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla 06N 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
06MAGNA 1,06% 2,85 2022-01-26 12:48:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.