Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,68 zł , zmiana od tamtej pory: -46,53%

01Cyberaton-T&T Proenergy-OZE-powiązania i przyszłość

Zgłoś do moderatora
Witam,
Zróbmy chociaż jeden merytoryczny wątek tutaj.
01 ma bardzo ambitne plany. Mianowicie obecnie Spółka przygotowuje projekt budowy elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 158MW w 29 lokalizacjach (część z nich już powstała). Wysokość przychodu z 157MW mocy: 50 240 000 PLN netto 
Spółka podpisała Umowy dzierżawy na kolejne inwestycje o łącznej mocy 100 MW.
To już bardzo dużo. Aktualnie buduje się: Pokaniewo 0,96MW, Legnica1MW, Łódź 1,6MW.
Spółka współpracuje z Energa. Dodatkowo w Rządowym Centrum Legislacji pojawił się nowy projekt nowelizacji ustawy o OZE - podpowiem, że Pani Joanna Tabaka, T&T Proenergy ma tam głos!
Polskie Stowarzyszenie Elektromobilności - partner T&T - prezes Sylwia Koch-Kopyszko. Pani Sylwia to bardzo wpływowa osoba pojawiająca się w tv i zasiadająca w wielu podmiotach, ma bardzo mocne powiązania. Z tą Panią powiązania ma Pani Joanna i samo T&T poprzez PSEM. W PSEM wice jest Pan Roman Tabaka. Budowa sieci ładowarek przez Energe jak najbardziej część przejmie Automoc. Mamy jeszcze T&T testa team
Mamy jeszcze patent ma maty do których jestem dość sceptycznie nastawiony, jednak kto wie. Mamy jeden produkt, jedną matę a wg planu ma być jeszcze jedna mata, urządzenie do dezynfekcji rąk, małych przedmiotów użytku codziennego, listów i paczek głównie dla poczty i firm kurierskich. Widząc co się teraz dzieje wcale się nie zdziwię, że firmy i poczta będzie zobligowana do dezynfekcji tych paczek. Miło, że firma szuka pieniędzy z innego źródła.
Trochę tego jest, wystarczy poszukać.
Zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON 5,77% 6,78 2020-10-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.