Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,60 zł , zmiana od tamtej pory: -42,95%

01Cyberaton ma umowe na 127mln budowa farm 277MW kap 70ml!!

Zgłoś do moderatora
https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/40931883,01cyberaton-proenergy-sa-22-2021-zawarcie-przez-spolke-zalezna-umow-dzierzawy-pod-budowe-9-elektrowni-fotowoltaicznych-o-lacznej-mocy-23-mw

Zarząd 01 CYBERATON S.A. informuje o zawarciu przez spółkę zależną od Emitenta T_T INWESTYCJE 01 Sp. z o.o. 9 umów dzierżawy nieruchomości w celu realizacji budowy elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 23 MW.

Łączna wartość przygotowywanych projektów przez Spółkę T_T INWESTYCJE 01 Sp. z o.o. w chwili obecnej wynosi 277,7MW.

Zgodnie z przyjętą przez Grupę Kapitałową strategią projekty te po uzyskaniu pozwoleń na budowę zostaną odsprzedane zewnętrznym inwestorom branżowym.
Portfel obecnie przygotowywanych projektów do sprzedaży wg aktualnych cen rynkowych wynosi 127.742.000 zł, (sto dwadzieścia siedem milionów siedemset czterdzieści dwa tysiące).

W ten sposób pozyskane środki finansowe posłużą rozbudowie własnego portfela elektrowni fotowoltaicznych, co wpisuje się w założenia strategiczne i działania zmierzające do umocnienia pozycji Spółki na rynku producentów energii odnawialnej w Polsce.
  • 01Cyberaton ma umowe na 127mln budowa farm 277MW kap 70ml!! Autor: ~INFO

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
COLUMBUS -2,73% 8,90 2022-05-17 17:00:00