Forum Giełda +Dodaj wątek

0,86 PLN na akcje w 1 kw 2009

Zgłoś do moderatora
Przeczytajcie dokładnie raport za 1 kw 2009 (strona 23 skonsolidowany). Kwota która pobrał bank - 7,5 mln i na ktora utworzono rezerwe jest niesluszna. Rezerwa musi byc predzej czy pozniej rozwiazana. Kwota umowna 100 mln i pobranie 7,5 mln odsetek byloby zasadne gdyby wibor 1m wyniosl 16 kwietnia -3,5 % (minus 3,5%). Tak czy inaczej gros tej kwoty (jezeli nie wiecej z odsetkami) bank w swietle prawa bedzie musial zwrocic. Z uwzglednieniem rezerwy AB zarobilo w tym roku 2,07 PLN akcje. Przy nawet zerowym wyniku w IV kw daje to C/Z = 4.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,87% 40,00 2022-08-16 15:43:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.