Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: -35,62%

0,725 wciągnęlo

Zgłoś do moderatora
Nie żeby coś ale tutaj ewidentnie ktoś zbiera i to mocno
Tak tylko do uświadomienia ludzi przy 0,725 ktoś wciągnął batona 17k sztuk i obroty z 5000 zł poszły na 31k

2. Obroty na spadkach na Hempiku zawsze są maluśkie a na wzrostach tak jak to zauważyliśmy wczoraj są olbrzymie tzn. kilkunastokrotnie wyższe. To dobrze nikt nie oddaje akcji.

3. Analiza wczorajszego zagrania leszczyna sprzedała na górce z minimalnym zarobkiem i akcje poszły w zapomnienie a przez mały kapitał kurs się nie utrzymał.

4. ( przyszłość spółki ) Sam byłem mocno przestraszony tym co się stanie z firmom. Może zbankrutują myślałem sobie, czytałem ataki trolli i naprawdę było ciężko. ALE wystarczyło przeczytać raport gdzie było wyraźnie napisane

:
- SIEĆ FRANCZYZOWA ROBOTÓW DEZYNFEKUJĄCYCH
wyobrażacie sobie takie info
przecież to nawet brzmi potężnie
nie chce mówić, że jak wrzucą to prędzej czy później to będzie rakieta międzygalaktyczna.

- WŁÓKNINA POLIMEROWA
Czyli tak hmhm maseczki i kombinezony. Koledzy chyba każdy pamięta co się stało na 4mass kiedy wbiło info o wprowadzeniu do obiegu maseczek ( górne widły codziennie przez 2 tygodnie )

- SPRZEDAŻ KOLEJNYCH TESTÓW
UMOWY
_KOSMETYKI

sami odpowiedzcie sobie na ile złotych są te infa
Czekam na odpowiedzi w komentarzach

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HEMP 12,44% 0,47 2020-10-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.