• Maciej Witucki nowym przew. Rady Nadzorczej KRV Autor: ~Mirass [5.172.233.*]
  Maciej Witucki, Prezydent Konfederacji Lewiatan został przewodniczącym Rady Nadzorczej Krynicy Vitamin SA.
  W składzie Rady Nadzorczej Spółki znalazł się też m.in. Wojciech Buczak, przez 23 lata związany z firmą Nestle.
   
  - Krynica Vitamin jest jedną z nielicznych spółek, w której wszyscy członkowie Rady Nadzorczej  spełniają kryteria niezależności. Jestem przekonany, że taka strategia przyniesie efekt w postaci obiektywnej i wyważonej oceny działań dynamicznie rozwijającej się firmy. To dla mnie zaszczyt, że mogę stanąć na czele Rady i wykorzystać moje doświadczenie wspierając rozwój Krynicy Vitamin – powiedział Maciej Witucki, przewodniczący Rady Nadzorczej Krynicy Vitamin SA, prezydent Konfederacji Lewiatan, skupiającej ponad 4 tys. firm.
   
  Krynica Vitamin powołała komitet rozwoju
  Celem komitetu rozwoju będzie dalszy rozwój spółki, w tym dywersyfikacja portfolio produktowego. W jego skład weszło dwóch członków Rady Nadzorczej – Maciej Witucki oraz Wojciech Buczak, do niedawna członek zarządu Volvo Car Poland, wcześniej przez 23 lata związany z Nestle.
   
  - Pragniemy wykorzystać doświadczenia osób zasiadających w Radzie do dalszego rozwoju. Natomiast do komitetu rozwoju będziemy zapraszać również autorytety, których doświadczenie pomoże wdrożyć nasze pomysły biznesowe. Wracamy do produkcji suplementów diety, rozwijamy dział kosmetyczny, chcemy produkować nową żywność, zastanawiamy się nad ewentualną akwizycją. Te wszystkie działania przyspieszą nasz rozwój ­– powiedział Piotr Czachorowski, prezes Krynicy Vitamin SA.

  W obecnym roku Krynica Vitamin skupia się na inwestycjach, planuje na nie wydać nawet do 40 milionów złotych. Jest to duży wysiłek finansowy, ale spółka ma stabilne podstawy i będzie starała się pozyskać częściowo zewnętrzne finansowanie. Wśród najważniejszych inwestycji jest m.in. przebudowa linii produkcyjnych w zakładzie na Podlasiu oraz uruchomienie zakładu, dedykowanego działowi chemiczno-kosmetycznemu w Niechcicach pod Piotrkowem Trybunalskim. Spółka posiada tam 15-hektarową działkę. W długim terminie zrealizowane inwestycje mają przynieść wzrost mocy produkcyjnych, poprawę jakości oraz rozszerzenie portfolio produktowego firmy.
   
  Krynica Vitamin - skład Rady Nadzorczej
  W składzie Rady Nadzorczej Krynicy Vitamin SA od 1 maja br. Znajdują się również Jerzy Suchnicki, mający bogate doświadczenie w zarządzaniu i restrukturyzacji spółek, a także Agata Mazurowska-Rozdeiczer, prawnik z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie zamówień publicznych.

  Źródło: https://www.portalspozywczy.pl/napoje/wiadomosci/maciej-witucki-przewodniczacym-rady-nadzorczej-krynicy-vitamin-sa,198564.html 

 • Re: Maciej Witucki nowym przew. Rady Nadzorczej KRV Autor: ~Songo [5.173.10.*]
  Mocne info brawo
 • Re: Maciej Witucki nowym przew. Rady Nadzorczej KRV Autor: ~ZZ [95.108.13.*]
  Proszę podać również jakieś info, które pociągnie kurs w górę. Już trochę za długo szoruje na niskim poziomie.
 • Re: Maciej Witucki nowym przew. Rady Nadzorczej KRV Autor: ~Mirass [46.134.99.*]
  Spekula wyszła. Tu siedzą longtermowcy.
 • Re: Maciej Witucki nowym przew. Rady Nadzorczej KRV Autor: ~Mirass [46.134.99.*]
  "Ciongle Mao"?

  https://stooq.pl/n/?f=1420304&c=1&p=0
[x]
KRVITAMIN -0,94% 18,98 2021-07-23 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.