• Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja Autor: ~Mike75 [83.4.86.*]
    Dziekuje
  • Re: Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja Autor: ~Mike75 [188.47.52.*]
    Dobra - dla Moich Ukochanych Pisowców, PEKAO, nacjonalizacji sektora - ale zła dla akcjonariuszy, obligatariuszy, wierzycieli IDEI oraz wolności gospodarczej i konkurencyjności sektora bankowego.
    Zobaczymy co powiedzą polskie sądy administracyjne, co powie sąd arbitrażowy w Sztokholmie - no Moi Ukochani Pisowcy zorganizowaliście nam razem Długi Chiński Marsz - ja już nawet nie jestem powoli na Was zły, macham ręką na tą wszystko - szkoda resztki mojego zdrowia.
  • Re: Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja Autor: ~Taaa [5.173.131.*]
    Powiedzą że resolution była całkowicie zgodna z prawem i to z resztą prawem unijnym. W tym swoim jękoleniu nie podajesz ani jednego przepisu który złamano poza tym że czujesz się strasznie skrzywdzony.
  • Re: Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja Autor: ~Mike75 [188.47.52.*]
    Podałem w skardze do WSA. Na tym etapie wystarczy. Zajrzyj na 17 stronę skons. Spr. Fin. GETIN holding za rok 2020, tam podali szczegoly i złamane przepisy. Jesteś w tym przypadku po złej stronie barykady, Wasz temat w długim biegu jest przegrany!
  • Re: Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja Autor: ~Miike75 [188.47.52.*]
    A propos- argumentacja Getin Holding bardzo dobra, choć ja też mała cząstkę dorzuciłem w mojej skardze. Poza tym Taa- kwestia psychologa trochę kiepska. 30 procent Polaków ma problemy ze zdrowiem psychicznym, po bezprawnym przejęciu Idei pewnie ten procent poszedł trochę do góry. Zresztą o ile znam Konstytucję to ona gwarantuje rownosc wszystkich obywateli wobec prawa.a nawet ochronę tych innych ( lgbt czy po prostu inni w tym również ci chodzący do psychologa). A jeśli np. Chodzę do psychologa to jestem wyrzutkiem społeczeństwa i nie mam prawa do swojego zdania? Uwazaj Taaa na te argumenty, bo niektóre są po prostu nieetyczne i nietolerancyjne. Ale na szczęście ja mam anielska cierpliwość do takich jak Ty!
  • Re: Moi ukochani pisowcy, to była dobra decyzja Autor: ~RRRrrr [109.93.183.*]
    Mike nie dyskutuj z kundlem mówię po raz drugi.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.