• Wybór odpowiedniego brokera Autor: mariakowalska [193.176.86.*]
    Jednym z typowych błędów jest wybór niewłaściwego brokera. Jako początkujący inwestor, szukając brokera, musisz sprawdzić wiele rzeczy. Jak wskazuje wiedza handlowa, musimy przede wszystkim szukać brokera, który jest regulowany, czy nie. W tym momencie zobacz ich ramy wpłat i wypłat, jak to działa. Ponieważ tylko regulowany broker handlowy niezawodnie zapewnia aktywa swoich klientów na dowolnych depozytach.
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: kbit [162.212.173.*]
    To prawda. Tylko regulowany broker może zagwarantować bezpieczeństwo środków. Jestem zadowolony z fxview, wypłaty są przetwarzane tego samego dnia.

• Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: ~Teodor [80.49.133.*]
    Jestem całkowicie zadowolony z mojej współpracy z FxPro. Pracuję tu od 2014 roku. Wszystkie parametry oprócz wielkości depozytu są dla mnie w porządku. Nie próbują utrudniać mojego handlu i nie dają mi żadnych zysków. Nie mają one żadnych pułapek w wykonaniu, wycofują się dość szybko. 
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: natantrader [37.120.211.*]
    Zgoda. Regulacja jest koniecznością sprawdzenia, czy próbujesz wpłacić pieniądze do tego brokera forex
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: ~Rafał [83.29.65.*]
    Prowadzę transakcje z fxpro już od dłuższego czasu, jest to doskonała firma, nie ma problemów z wypłatami ani z terminalem. Moje EA działają bezproblemowo. Nigdy nie spotkałem się z taką obsługą, nie zadają zbyt wielu pytań. Nie pytają o nic zbędnego i nie wypłacają pieniędzy tak jak powinni. Wypłacają swoje pieniądze w ciągu najwyżej 2 dni.
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: ~Bartosz [84.17.55.*]
    FxPro jest teraz moim głównym brokerem. Dla mnie najważniejsze jest to, że ten broker jest regulowany, niezawodny i całkiem uczciwy. Pracują oni tylko z najlepszymi bankami i ubezpieczają wszystkie fundusze klientów. Wypłaty nie zawsze odbywają się natychmiastowo, ale zawsze są gładkie i bezproblemowe. Depozyt jest stosunkowo niewielki, jeśli porównać go z innymi znanymi regulowanymi brokerami.
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: juanitawaters [122.173.146.*]
    Handlowałem również z nieuregulowanymi brokerami i moje doświadczenie jest dobre. Najlepszym sposobem sprawdzenia autentyczności brokera jest komunikacja. Jeśli zauważysz jakieś czerwone flagi, zwróć na to uwagę.
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: sabineyamamoto [122.173.146.*]
    Wybrany przez Ciebie broker musi odpowiadać Twoim wymaganiom handlowym. To jest najważniejsza rzecz
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: ~Bartek [37.120.211.*]
    Wybrałem FxPro, ponieważ proponują oni wiele sposobów dokonywania wpłat i wypłat. Jestem zadowolony z warunków, spreadu i szybkości realizacji zleceń, więc czuję się komfortowo handlując tutaj i nie zamierzam teraz zmieniać brokera. Mam nadzieję, że obsługa klienta i wsparcie będzie na tym samym stabilnym wysokim poziomie, jak teraz.
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: ~Gloniojad [194.183.55.*]
    Co to za dziwny temat? jakieś kółko wzajemnej adoracji fanów FXPro? Nie korzystałem i nie skorzystam za dużo naganiaczy - korzystam z takich którzy podlegają pod regulację naszej Komisji Nadzoru Finansowego. Co prawda muszę zapłacić podatek o ile wyjdę na +, te moje nie maja problemów z wpłatami i wypłatami, tyle w temacie
  • Re: Wybór odpowiedniego brokera Autor: ~Rach-mistrz [89.250.198.*]
    Czy to jest wątek z reklamą dla brokerów?
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl