• Rozwój firmy Autor: ~Amator [185.56.211.*]
    Myślę, że o firmę nie trzeba się martwić. Przeczytałem całe sprawozdanie - solidna, rzetelna i uczciwa firma. Sądzę, że wypłaci jakieś 20-30 groszy dywidendy, a w tym roku wygeneruje większe zyski przez nowe produkty. Wstępny zarys pokażą już wyniki za 1Q. Stabilne fundamenty, które może nie zrobią spektakularnych wyników, ale ochronią nas przed spekułą. Ja zostaję, a kurs moim zdaniem będzie się utrzymywał i po wynikach rósł. Mamy C/Z w okolicach 11 - wszystko we właściwych ramach :)
  • Re: Rozwój firmy Autor: ~inwestorGPW [83.28.232.*]
    W 2021 roku chcemy przede wszystkim postawić na dalszy rozwój naszej oferty produktów w ramach marek własnych, np. sztandarowej marki HIRO, rozwiązań w zakresie inteligentnego domu i biura, oferowanych pod marką Blue Bolt oraz internetowego kanału sprzedaży (e-commerce). Wierzymy, że działania w tym zakresie wpłyną długofalowo na wzrost wyników finansowych. Jednocześnie stale rozszerzamy ofertę dystrybucyjną.
  • Re: Rozwój firmy Autor: ~Lumpzakcjami [37.30.20.*]
    Polokowi nie dogodzisz. 10 lat skomleli za wzrostami a jak przyszły to zaklinaja na spadki.
  • Re: Rozwój firmy Autor: ~WiktorSaba [5.60.15.*]
    Spadek spowodowany wyłącznie błędną interpretacją raportu więc stopniowo będziemy wracać do poziomu 7+
[x]
NTTSYSTEM 2,14% 4,29 2022-07-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.