• Dla MIKE 75 Autor: ~RRRrrr [109.93.183.*]
    Zarząd Getin Holding skierował skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie w celu dochodzenia praw spółki jako „większościowego akcjonariusza Idea Banku, a także w obronie interesu pozostałych akcjonariuszy, zarówno Getin Holding, jak i Idea Bank" - wskazano.
  • Re: Dla MIKE 75 Autor: ~Mike75 [188.47.52.*]
    Cześć RRRrrr - tak, wiem.
    Zobaczymy jeszcze co z tego będzie - i czy będzie z tego chleb.
    W moim przekonaniu decyzja została wydana z naruszeniem prawa. Rozpoznanie sprawy wg Prezesa WSA ma być pod koniec czerwca - wyrok WSA dużo już powie choć nie będzie jeszcze prawomocny, bo na pewno przegrana strona odwoła się do NSA.
  • Re: Dla MIKE 75 Autor: ~Leszek [46.114.111.*]
    Tak, będzie chleb ze smalcem heheh
  • Re: Dla MIKE 75 Autor: ~miszcz [46.76.187.*]
    Dostaniesz polizać Mike. W nagrodę za udzielanie się na forum, będziesz mógł wybrać co.
  • Re: Dla MIKE 75 Autor: ~Mike75 [188.47.52.*]
    Miszczu - to nie są żarty. 600 skarg na decyzję BFG jest w WSA, w tym wiele zbiorowych. W dniu 30.12.2020 BFG zaczął temat na minimum kilka dobrych lat - mnie nie jest wcale do śmiechu. Tu już nie chodzi tylko o to, czy wywalczę odszkodowanie - działam w słusznej sprawie i to jest może i ważniejsze od tych pieniędzy. Poniżej link do artykułu:

www.rp.pl/Konsumenci/303239977-Klienci-GetBack-szukaja-pomocy-wszedzie.html

Oczywiście o akcjonariuszach i obligatariuszach Idei w artykule nic nie napisali - jakby oni nie byli poszkodowanymi decyzją BFG.
  • Re: Dla MIKE 75 Autor: ~miszcz [5.174.169.*]
    Poszkodowani to akcjonariusze oczywiście są, ale nie decyzją BFG, tylko szulerskim prowadzeniem biznesów przez czarnego lisa.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.