• Wyniki Autor: ~Lkop [82.168.241.*]
    We wtorek dzida
  • Re: Wyniki Autor: ghost-man [46.171.121.*]
    Dnia 2021-04-30 o godz. 17:59 ~Lkop napisał(a):
    > We wtorek dzida

dokładnie .. :) :)

" Strata operacyjna wyniosła 0,51 mln zł wobec 1,28 mln zł zysku rok wcześniej. " 
  • Re: Wyniki Autor: ~Aha [82.168.241.*]
    Ja nie liczyłem że winniki w ogóle będą więc dzida :)
    Dnia 2021-04-30 o godz. 18:17 ~Aha napisał(a):
    > Ja nie liczyłem że winniki w ogóle będą więc dzida :)

aaaaa .. to fakt ..mogło być różnie na tym stworku giełdowym ..:) :) zwłaszcza patrząc historycznie ..:)
  • Re: Wyniki Autor: ~Enigma [77.254.180.*]
    ghost-man - krew cię zalewa że kurs idzie do góry, tu nikt nie liczył na wyniki. Wyniki będą dopiero jak wejdą nowe gry.
    ghost-men - krew cię zalewa że kurs idzie do góry, tu nikt nie liczył na wyniki. Zyski będą dopiero jak wprowadzą nowe gry.
  • Re: Wyniki Autor: ~borewicz [188.146.68.*]
    Dnia 2021-04-30 o godz. 18:52 ~Enigma napisał(a):
    > ghost-men - krew cię zalewa że kurs idzie do góry, tu nikt nie liczył na wyniki. Zyski będą dopiero jak wprowadzą nowe gry.

Enigma,
    wszyscy czytają, nie trzeba powtarzać dwa razy

a swoją drogą krew to chyba zalewa tych co dali się ubrać rok temu

zastanawiające jest tylko skąd wydumali sobie ten zysk ..:) :)
    rok temu raport był bardzo złożony i czytelny pozycja która mnie najbardziej interesowała była w nim umieszczona
    Rachunek Przepływów Pieniężnych .. teraz tego nie widzę albo oślepłem ??..:) :)
    co do kursu nawet po wartości księgowej akcji przy obecnych numerach zarządu bym się mocno zastanawiał ... są z roku na rok coraz lepsi w swoich zagrywkach ... :) :) ustalić sobie premie motywacyjne ( w kwotach milionowych ) uzależnione od kapitalizacji kompletnie nie biorąc pod uwagę zysków firmy to jest mistrzostwo świata ...
    czyli z lewej do prawej z prawej do lewej coraz drożej kupując i mamy kapitalizacje ..hahahahahh perpetuum mobile .. lepsze niż drukarka do pieniędzy ...
    ghost-man - nie rozumiem o co ci chodzi, podnoszenie kapitalizacji to wzrost kursu czyli coś na czym zależy wszystkim akcjonariuszom. Jak podniosą kurs do 60 zł to jestem za tym, żeby sobie wydrukowali miliony darmowych akcji. Mnie już wtedy w akcjonariacie nie będzie :)
[x]
TBULL -1,80% 24,55 2021-09-28 15:08:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.