• Tomczak Autor: ~xmen [193.56.254.*]
    w pażdzieniku napisałem na adres: ireneusz.tomczak@digitalknowledge.pl

> Szanowny Panie > > zwracam się z prośbą o udzielenie informacji kiedy będzie opublikowany > raport roczny spółki Nowoczesna Firma SA za 2019 r. > > > Z poważaniem, >

Raport było gotowy na czas, czekamy na podpis audytora

następnie wysłałem kolejnego maila:

Dziękuję za informację. Czy moglibyście Państwo opublikować komunikat w tej sprawie wyjasniając sytuację. Akcjonariusze są bardzo zaniepokojeni. Obawiają się wyrzucenia spółki z GPW.

nie uzyskałem już odpowiedzi

jeśli ktoś jest zainteresowany zawiadomieniem - służę

• Re: Tomczak Autor: ~223 [83.26.184.*]
    Co ty ten prezes to h...i ku....legią mu tego oszustwa nie odpuści...nigdy..gość jest skończony...
  • Re: Tomczak Autor: ~xmen [5.253.206.*]
    wiesz w mailu użyłem standardowym zwrotów grzecznościowych ... a co myślę na temat tej osoby? podobnie do Ciebie.
    Czas działać!
  • Re: Tomczak Autor: ~223 [83.26.184.*]
    Szukamy tego złodzieja Tomczaka...jak to pisać namiar do tego złodzieja ...Mokotów ...legią zawsze pamięta .i. .....gość będzie.....
  • Re: Tomczak Autor: ~Tre [83.26.184.*]
    Ma ktoś namiary na tego złodzieja....bo gość już jest.....
  • Re: Tomczak Autor: ~wściekły [213.158.197.*]
    Przecież Tomczak się nie ukrywa

https://www.linkedin.com/in/ireneusz-tomczak-phd-78112a2/?originalSubdomain=pl
    EdTech Hub Accelerator
    EdTechHub Venture (VC Fund)
    Digital Knowledge Observatory Foundation

Fakt, że gościu się wyspecjalizował w wyciąganiu kasy z Uni i od akcjonariuszy.

Wszystko z NF przeniósł do innych spółeczek, które działają nawet pod tym samym adresem.....
    Tu nie ma magii

• Re: Tomczak Autor: ~bober [185.22.8.*]
    No ale co teraz? Kurs będzie odblokowany czy tak sobie będziemy podziwiać zamrożone pieniądze?
  • Re: Tomczak Autor: ~Najazd_na_chate [5.173.137.*]
    http://viamed.com.pl/kontakt/?gclid=CjwKCAjwxuuCBhATEiwAIIIz0QK_LzJeanGRp7xBaxsr3hXJOQ5REkJTg9uGp_ilKHU4K-92o04DfhoCVdkQAvD_BwE
  • Re: Tomczak Autor: ~Znawca [31.0.76.*]
    Na tygodniu muszą odwiesić i brać po 5 gr ?właśnie nie wiadomo czy jest zawieszona tymi 11000 czy jak?ale widać że ktoś chce kupić poniżej 5 gr
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.26.184.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Tomczak Autor: investorr [5.184.244.*]
    Dnia 2021-04-29 o godz. 19:02 ~xmen napisał(a):
    > w pażd
    > Raport było gotowy na czas, czekamy na podpis audytora
    >
    > następnie wysłałem kolejnego maila:
    >
    > Dziękuję za informację. Czy moglibyście Państwo opublikować komunikat w tej sprawie wyjasniając sytuację. Akcjonariusze są bardzo zaniepokojeni. Obawiają się wyrzucenia spółki z GPW.
    >
    > nie uzyskałem już odpowiedzi
    >zieniku napisałem na adres: ireneusz.tomczak@digitalknowledge.pl
    >
    > > Szanowny Panie > > zwracam się z prośbą o udzielenie informacji kiedy będzie opublikowany > raport roczny spółki Nowoczesna Firma SA za 2019 r. > > > Z poważaniem, >
    >
    > jeśli ktoś jest zainteresowany zawiadomieniem - służę
    >

Czas najwyższy złożyć doniesienie do prokuratury o działaniu przez prezesa na szkodę spółki, rozmawiałem ze 3 razy z tym pajacem ale to typowa warszawka, obiecywał komunikat z wyjasnieniem ale oczywiście nic nie zrobił.
    Twierdzi, że audytor nie chce wydać audytu więc albo ma źle skonstruowaną umowę albo jest jakiś duzy wał i nie chce żeby to wyszło w audycie. Jak dla mnie tam na bank jest przekręt.
  • Re: Tomczak Autor: ~Spekulant [37.47.130.*]
    Jest podpisana umowa z audytorem teraz pytanie prokuratura i kratki czy jednak się wybroni ..... Czekam na finał ....
  • Re: Tomczak Autor: ~Wacek [46.169.251.*]
    Tyle kasy ile oni dostali z projektów unijnych, to się w głowie nie mieści! A gdzie jesteśmy dzisiaj, jako akcjonariusze?
    Dosyć tych wałów!!!
  • Re: Tomczak Autor: ~Profess [46.134.84.*]
    Dnia 2021-10-19 o godz. 12:20 ~Wacek napisał(a):
    > Tyle kasy ile oni dostali z projektów unijnych, to się w głowie nie mieści! A gdzie jesteśmy dzisiaj, jako akcjonariusze?
    > Dosyć tych wałów!!!

Znasz jakieś kwoty czy projekty jakie robili ? Mozesz się podzielić ??

• Re: Tomczak Autor: ~Tre [83.26.184.*]
    Tomczak i tak jest skonczony za klamstwa... Legia nigdy nie... Dostanie taki w.... Ze juz moze nigdy nie bedzie oszukiwal.... S....
  • Re: Tomczak Autor: ~Tyr [83.26.184.*]
    Tomczak i po co okradasz tych ludzi..ty j....
  • Re: Tomczak Autor: ~Bca [83.26.184.*]
    Tomczak bedziesz siedzial za zlodziejstwo....ty cwaniaku...
[x]
NFPL 0,00% 0,20 2022-12-02 17:00:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.