• Światło w tunelu Autor: ~Hbp [83.20.226.*]
    Oferta na Elektrim z 6zł na 18 zł może i hbeta pójdzie pod młotek.
  • Re: Światło w tunelu Autor: ~Starycap [37.47.164.*]
    No nie wiem. Hb zeszła z ceną 1 grosz....:)))(
    To co jeżeli nawet to wypłaciliby max po 3 ???
    Słaby interes, chociaż z drugiej strony przynajmniej część z z Nas odzyskskałabyy jakikolwiek kapitał.
    Tutaj cena między 50 gr a 1 PLN mogłaby coś zmienić.
  • Re: Światło w tunelu Autor: ~K2 [46.187.235.*]
    Nominał po złotówkę,wiec poniżej nominału sie nie godzi.
    Ale ja myślę,że tu brdzie jeszcze coś dobrego,przecież sprawa nie jest ciagle zamknieta,syndyk powoli mam nadzieje konczy,ile można przy tym samym korycie siedzieć.Czas by przedstawił bilans.
  • Re: Światło w tunelu Autor: ~3xd [5.173.252.*]
    Dnia 2021-04-28 o godz. 19:54 ~Hbp napisał(a):
    > Oferta na Elektrim z 6zł na 18 zł może i hbeta pójdzie pod młotek.

https://www.wnp.pl/finanse/zygmunt-solorz-nie-odkupi-reszty-legendy-gieldy-akcjonariusze-cena-o-wiele-za-niska,465995.html
    [...]Mniejszościowi akcjonariusze Elektrimu nie zamierzają sprzedawać swoich akcji Zygmuntowi Solorzowi uważając, że zaoferowana przezeń cena 18 zł jest wielokrotnie za niska[...]

Tak a propo ceny 18zł...
  • Re: Światło w tunelu Autor: ~prot [31.60.4.*]
    Syndyk nie zaoferuje już nic poza papierem toaletowym (zbiorowym odcinkiem akcji) oraz można składać u niego oferty na np.: przechowywanie dokumentów kadrowych HBP 580mb przez 50 lat (swoją drogą ciekawe ile wydrukowali metrów bieżących odcinków zbiorowych akcji zwanych srajtaśmą).
    W związku z tym, że syndyk pozbywa się już dokumentów kadrowych do końca roku 2021 byli pracownicy mogą składać wnioski o wydanie zaświadczeń:
    ,,w związku z planowanym przekazaniem dokumentacji do archiwum zewnętrznego, wnioski o wydawanie zaświadczeń potrzebnych do uzyskania świadczeń emerytalno-rentowych należy składać do dnia 31.12.2021 r. na adres: HYDROBUDOWA POLSKA S.A. w upadłości likwidacyjnej ul. Dworcowa 7, 62-020 Swarzędz kadry@hbp-sa.pl, tel. 661 036 558 Uzyskanie zaświadczeń po tym terminie będzie utrudnione."

Niestety Stadion Narodowy nie został rozliczony z GDAKĄ, postępowanie likwidacyjne nie zostało zmienione na układowe a rok 2021, wygląda na to, że jest ostatnim w działalności syndyka.
    Żegnaj Habeto ;-)
  • Re: Światło w tunelu Autor: ~K2 [46.187.235.*]
    No najwyzszy czas żeby to byl ostatni rok obzerania się za nasze.Teraz niech pokaze co za ile i ile zostało i sypnie nam w kieszen.
    Tylko w Polsce mozna likwidować spółkę 9lat,to qr... chyba rekord świata.
    Czekam na kasę.
[x]
HBPOLSKA 0,00% 0,01 2013-03-28 15:02:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.