• Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Co to za gosc Autor: ~swiss [89.217.160.*]
    Absolvent Harvardu na kierunku biologia
    Absolwent NYU Stern Schol of Business
    Piekny zyciorys biznesowy:
    Kariera w Bankowosci w odzialach zajmujacych sie inwestycjami w Healthcare
    Dlugolenia kariera w Pfizer ;Business Development & Strategy, Pfizer Oncology
    ostatnio
    Vice President, Business Development w Affimed
    Nowojorczyk
    Pierwszy Amerykanin w Ryvu na takim stanowisku
    Wiecej na str. Ryvu
    Potwierdza sie regula, ze jesli chce sie zaistniec w USA (tzn. globalnie) trzeba miec Amerykanow na pokladzie.
    Jednym ruchem przez powiazania i kontakty w miedzynarodowym biznesie biotech Ryvu zostalo odnotowane przez setki menedzerow w USA. Wytarczy spojrzec na liste z gratulacjami od kolegow.
  • Re: Witamy Autor: ~swiss [89.217.160.*]
    Mam prosbe do tuma.now , majacych ostatnio potrzebe wypowiedzenia sie.
    Fakt ,ze do niedawna kompromitowaliscie sie na forum rodziny , ze tak powiem regionalnie
    mial ten plus, ze w miare niewielu dowiadywalo sie jak niedopieszczona umyslowo ta wasza prowincja jest.
    Dajcie sobie moze siana , owsu? i zajmijcie sie kultywacja kultury " po waszemu" , bo straszycie mi dziecko,
    ktore jeszcze wierzy ,ze w tym kraju czasami ktos ma cos sensownego do powiedzenia.
    Smacznego. ok?

• Re: Witamy Autor: ~normal [88.199.123.*]
    a ja mam wrażenie, swiss, że tylko ty masz coś sensownego do powiedzenia, cała reszta to tumany, ba cały świat to tumany. Tak czy inaczej zerknij czasami na kurs i może razem z dzieckiem poddajcie się autorefleksji na temat niemylności tatusia
  • Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Autor: late_knight [37.47.15.*]
    Świetny nabytek do zespołu i do relacji z potencjalnymi partnerami w USA. Kontakty na wysokich szczeblach w Pfizer, Astra Zeneca, Affimed, etc. Zobaczcie profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/vatnak/.
  • Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Autor: ~doRodowitegoSzwajcra [83.6.183.*]
    Wytarczy spojrzec na liste z gratulacjami od kolegow.

Poważny argument :)

Widzę, ze w każdym wpisie tego SWISSA (koniecznie podkreślone miejsce zamieszkania) straszna pogarda do tej polskiej wsiowości, prowincji, biedy itd. Coś za dużo tego, stanowczo za dużo. Chłoptaś urwał się wiochy, wyjechał na saksy do Szwajcarii i od razu poprzewracało się w czerepie. Zbastuj odrobinkę, bo nikt nie chce czytać frustrackich wynurzeń tego typu.
  • Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Autor: ~ja [178.36.63.*]
    TOSZ TO BUFON , GOGUŚ , Z PRZEROSNIĘTYM EGO I MNIEMANIEM O SWEJ WIELKOŚCI ,, ZERO ,, INTELEKKYUALNE
  • Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Autor: ~naiv [78.8.193.*]
    No świetnie, ale jakoś w kursie nie widać poprawy. Jak brałem po 50, myślałem, że dno, że się odbije, a tu kicha.
  • Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Autor: ~normal [88.199.123.*]
    ja brałem ten badziew po 60 prawie rok temu, dno, jak się potwierdzą infa z USA to tu będzie niestety krwawa rzeź
  • Re: Witamy na pokladzie. Vatnak Vat-Ho Chief Business Officer. Autor: ~biofun [83.28.219.*]
    Średne prawdopodobieństwo niepowodzenia projektu na tym etapie to około 90% - czyli 1:10. Biorac pod uwage ze zostało policzone głównie na podstawie wyników uzyskanych przez ustablizowane f-my pharma, to dla startup'u może ono być kilka razy większe. Czyli np od 1:20 do 1:50 że uda sie zarobic na tych akcjach.
    "A recent study by the Biotechnology Innovation Organization of clinical success rates in advancing drugs to market between 2006 and 2015 found that only 9.6% of drugs entering phase I clinical testing will reach the market (4)"

[x]
RYVU 3,05% 57,50 2021-07-30 16:49:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.