• Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
  Żebyście popatrzyliście szerzej - to, że chcecie zniszczyć Leszka ma wpływ na cały system - po to jest prawo, żeby nie niszczyć wybranego przez Dyktaturę człowieka!
  Wiem, że nie mam na Was wpływu - ale dziękuję za to, że przynajmniej przestaliście pluć na grób Idei - ja też jestem akcjonariuszem tego Banku, gdyby trzeba było - dofinansowałbym go w mojej części ale nikt mnie o to nie pytał!

 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [46.76.187.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~Przesiadka [46.114.105.*]
  Nie jesteś akcjonariuszem żadnego banku. Lukas bank, DomiBank Idea Bank GetBank nie istnieją to historia
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
  Zgadza się, nie jestem już akcjonariuszem Idei. Ale każda umorzona akcja Idei ma powiedzmy sporną ( są to na tym etapie roszczenia sporne ) wartość odszkodowawczą - ja wyceniam ją na 20 zł za akcję ( choć w sądzie cywilnym kalkulację jeszcze zaktualizuję, dochodzą nowe informacje - to są przeliczone na wartość jednej akcji obstrukcyjne działania instytucji państwowych ) ale jeśli po latach dostanę 10 zł za akcję plus odsetki ustawowe od dnia 31.12.2020 - też nie będę czuł się urażony. No i na zakończenie przynajmniej słowo z przeprosinami od tego, który to zorganizował ( niekoniecznie mowa o Prezesie BFG, gdyż to nie on to zorganizował ) - bardzo nam przykro, że BFG podjął przed laty tą niezgodną z prawem decyzję ( w mojej ocenie sama decyzja tez jest wadliwa ). I wtedy do końca Wam przebaczę, Moi Ukochani Pisowcy!
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~stodar3 [178.43.107.*]
  Ty cały czas swoje ja straciłem na Idea 50 tysi odrobiłem i zapomniałem jeżeli mam pretensje to do Leszka bo nic nie zrobił i się ukrywa co ma do tego pis nie rozumiem cię
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~CCCP [83.24.203.*]
  Popadło na rządy PIS-u i stąd ta złość. Nie mialem papierów Idea, mam GNB i czasami zaglądam do Was poczytac co słychać. Nie wiemy, jak sprawy by się potoczyły za lewackich peowców, ale Mike może ma rację, że mogli pisowcy odpuścić. Nie wierze w żadne slowo tuskowych trutni, zreszta pisowcow tez. Do Ernesta pisali od 3-4 lat, wiedział doskonale co się dzieje, święci i co czeka jego parabanki. Wyraźnie olał akcjonariuszy i najgorsze, ze dalej ma ludzi w rurze wydechowej. Z taką samo pogardą traktuje też ludzi, jako developer, przykładów jest mnóstwo jego złodziejskich poczynań.
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
  O! CCCP - dziękuję, że przynajmniej częściowo się ze mną zgadzasz. Ja naprawdę nie miałbym pretensji, gdyby wszystko było czysto od strony Państwa. Ale niestety nie było. Nie kwestionuje złej sytuacji w jakiej - w dużej mierze ze swojej winy - znalazła się Idea. Ale zamiast pomóc bankowi w trudnej sytuacji - kurator BFG wraz z resztą zależnych od Państwa instytucji robił wszystko, żeby w mojej opinii nie tylko nie pomóc ale wprost szkodzić Bankowi ( czyli zrealizować część długofalowego celu PIS jakim jest nacjonalizacja sektora bankowego ). I o to mam uzasadnione pretensje!
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~stodar3 [178.43.107.*]
  knf i bfg naprawdę dał dużo czasu idei dziwię się sobie że właśnie 31. 12 nie byłem poza ideą ale nie ma ludzi nieomylnych pomyliłem się jeżeli już to mam pretensję że nie mogłem rozliczyć straty ale to miałby też leszek więc rozumiem
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~CCCP [83.24.203.*]
  Mike temat wielokrotnie wałkowany, ale non top nie daje mi spokoju odpowiedz na pytanie:
  1. Dlaczego L. Czarnecki wiedąc od 4 lat nie chciał dokapitalizować?
  2. Co zyska tracac Idea , wkrótce GNB i Open?
  To samo identyko, wypisz - wymaluj sytuacja z GNB, OPEN, wie, że chętnego by kupić jakiś tam pakiet nie było i nie będzie.
 • Re: Chciałbym Was zmienić Moi Ukochani Pisowcy Autor: ~stodar3 [178.43.107.*]
  on spisał idea na straty bo za duża kasa wchodziła w gę na dokapitalizowanie ostatnio czytałem klimczaka że gnb może wyjść na prostą w 2 lata ale to pobożne życzenia dopóki nie będziemy wiedzieli co sn powie, nie ma chętnych na dokapitalizowanie gnb to fakt gra dla graczy kochających ryzyko mogą też zabrać jak nic leszek nie zrobi
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.