• Moi Kochani Pisowcy - co tak ostatnio na forum zamilkliście? Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
    Dopóki było co niszczyć - byliście bardziej aktywni! Teraz widzę bardziej na Nobla się przerzuciliście - no tak, Leszek jeszcze trochę spółek ma a przecież dyrektywa Słońca Narodu jest, żeby Leszka niszczyć!
    Ja z mojej strony mam nadzieję, że zrobiłem wszystko co mogłem, żeby WSA wydał sprawiedliwy wyrok w sprawie Idei- nic więcej zrobić już nie mogę, reszta jest w rękach Boga... A raczej Sędziego i mam nadzieję, że nie będziecie na niego wpływać! Choć nie za bardzo chcę mi się w to wierzyć - żeby przynajmniej w "NIezależnym" Sądzie był wyrównany pojedynek - ale to faktycznie marzenia - niestety!

• Re: Moi Kochani Pisowcy - co tak ostatnio na forum zamilkliście? Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
    Od dnia 13.11.2018 wiem, że mam rację - Moi Kochani Pisowcy!
    Argumentów jest dość... Naruszeń prawa razem z ustawą nadrzędną jest dość... Nie jestem prawnikiem i nie chcę nim być - ale obiecuję Wam uczciwy Bój! Szkoda, że Wy z drugiej strony tego nie robicie.
    Na koniec końców będzie mi przykro patrzeć na Wasze smutne miny i pokonane twarze - ale sami tą sytuację wywołaliście.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.