• Strona Internetowa Autor: ~Kutafonix [78.10.211.*]
    https://www.starwardindustries.com/

Oficjalna strona spółki, gdy się ją otworzy na laptopie to opis Niezwyciężonego jest ucięty w połowie, nie da się nic przeczytać. Sami zobaczcie - oni w ogóle nie znają się na IT, nawet strony internetowej porządnie nie potrafią zrobić. Nic nie opublikowali, nic nie pokazali, nic nie zrobili, nic nie potrafią. Jedyne co umieją to oszukiwać inwestorów w prospekcie emisyjnym. Współczuję wszystkim tym którzy im zaufali... Powodzenia w odrabianiu strat.
  • Re: Strona Internetowa Autor: ~Głópek [89.72.114.*]
    Jaką masz rozdzielczość.
  • Re: Strona Internetowa Autor: ~Kutafonix [78.10.211.*]
    A jakie to ma znaczenie? Normalnie otwieram stronę jak człowiek i ucina tekst, na innych stronach wszystko mi działa, wszystko sie normalnie otwiera, tylko te szpece nic nie potrafią zrobić. Poniżej screen

https://imgur.com/MnYEEI7
  • Re: Strona Internetowa Autor: ~Nowy [79.186.90.*]
    Zmień laptop, albo sobie go porządnie ustaw . Otwieram na PC, laptopie 17" i netbooku 13". Na każdym sprzęcie otwiera się dobrze. Rozdzielczość, kolego, ma znaczenie. Powinieneś mieć ustawioną dedykowana dla twojego laptopa, w przeciwnym wypadku wyświetla strony nieprawidłowo. Nie bronię ich, zawalili, zgadzam się, ale premierę gry, nie stronę WWW.
  • Re: Strona Internetowa Autor: ninju_cat [89.79.244.*]
    Yyyyy strony zleca sie zazwyczaj na zewnątrz, nawet IT, a w Game Devie to juz zawsze. To nie działa tak jak robisz grę to tez śmigasz w stronki. To tak jakbyś miał pretensje do kardiologa, że nie nastawia sam złamanego palca. Albo do kierowcy wyścigowego dlaczego sam nie wyklepie sobie auta po wypadku. To po prostu są inni ludzie.
  • Re: Strona Internetowa Autor: ~krytyk [37.47.176.*]
    W pełni się zgadzam, na Macu 13'' strona jest dziwnie ucięta, natomiast na smartfonie jest okej- czyli za responsywność 10/10. Ale kurde, czemu takie niedoróbki... Sam postawiłem kilka stron i nie wiem jak mało musieli dać na budowę czegoś takiego. Nie świadczy to o profesjonaliźmie
  • Re: Strona Internetowa Autor: ~Krutkowzroczny [188.147.40.*]
    U mnie na laptopie i iPhone działa okej, z kolei na nowym pc-cie (z adekwatnie skonfigurowaną rozdzielczością) rzeczywiście jakoś dziwnie ten tekst ucina (na niektórych przeglądarkach).

Niestety, brak profesjonalizmu aż bije po oczach. Nie ważne czy oni to robili na własną rękę czy zlecili hindusom z outsourcingu - biorąc pod uwagę budżet całej produkcji takie podstawowe rzeczy jak czytelność strony internetowej powinny być dopieszczone na maksa.
[x]
STARWARD 6,15% 82,80 2021-11-30 16:49:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.