• Robin hood Autor: ~List_intencyjny [31.60.228.*]
  Normalnie tylko jeszcze brakuje łuku i strzal, sezon polowania na leszczy rozpoczęty
 • Re: Robin hood Autor: unique_nick [34.99.61.*]
  Hello, weź przemyśl człowieku swoje życie. Prezes oddaje swoje pieniądze a ty z takim tekstem wyjeżdżasz. Nie każdy kradnie, oszukuje, myśli jak cię naciągnąć. Większość ludzi jest dobra, a gest PP jest mega, etycznie i biznesowo. Szkoda życia na jakieś teorie spiskowe albo trollowanie.
 • Re: Robin hood Autor: ~swiss [89.217.160.*]
  No i tu jest pies pogrzebany. Gdy sie rozmawia z kims z Polski, czyta wpisy itp. nie sposob niezauwazyc poprostu iz kazdy ma juz zakodowane ( dobra zmiana sie klania) , ze za kazda reakcja musi sie kryc jakis kant, jakis przekret, jakies podwojne dno.
  Ta deklaracja jest w polskim biznesie tak wyjatkowa , ze nie przypominam sobie podobnej.
  Podwojne dno? tak korzysc . Bo motywacja autentyczna ,to zaangazowanie , a to oczywista korzysc. Ludzie doceniaja takie gesty. Wiem co mowie. My robimy podobnie. Firma bez ludzi , ktorzy sie z nia identyfikuja zwija sie. Taki truizm. Tylko , kto w PL ( z wlasnej kiedzeni! bo oczywiscie z budzetu, pomocy i za cudza forse chetnie ) to robi?
  Chapeau
 • Re: Robin hood Autor: ~ma [95.155.83.*]
  Podobny program byl w pure biologics; zalozyciele przekazali tez chyba okolo 25% akcji na program motywacyjny. Captor therapeutics rowniez ma program motywacyjny (ale troche mniejszy). Decyzja jest chwalebna, ale w duzym stopniu podyktowana rowniez otoczeniem rynkowym w Polsce i za granica.
 • Re: Robin hood Autor: ~List_intencyjny [31.60.228.*]
  Widac ze nosisz różowe okulary
[x]
RYVU -0,81% 60,90 2021-09-23 12:45:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.