• Sezon na Autor: eugeniusz_leszczynski [37.47.57.*]
    Czemu to rośnie? Przecież tu nie ma żadnej gry. Taka kapitalizacja, oszaleliście? Uważam za otwarty.

Takie posty będą się pojawiać, wyżej i wyżej i wyżej. Podobne jęki jak na OML w swoim czasie.

Tak czy siak, prawdziwa rozgrywka szykuje się na jesień, więc zmykam nie ma co marnować czasu na trolli i tak rynek was nie bierze na poważnie.
  • Re: Sezon na Autor: leser1 [5.184.226.*]
    A ja tam z chęcią bym dokupił po 1,1 złotego :-)
  • Re: Sezon na Autor: eugeniusz_leszczynski [37.47.57.*]
    Fajna to promocja była. Sam skorzystałem.
  • Re: Sezon na Autor: ~Rob73 [185.17.115.*]
    A jak krzyczałeś po emisji ze będzie lekki zjazd i góra i co było ? Czy dla was nie maja żadnego znaczenia argumenty ? Oml ? On miał dobra grę na wydaniu która była w swoim czasie hitem. Nie docierają do cb człowieku sensowne argumenty o tym jak spartaczyli sprawę podczas ustalania emisji ? Jeszcze raz powtórzę icg to studio z dużym potencjałem ale na razie nie ma w ich portfolio gry ani nie jest tak owa zapowiedziana która uzasadniałby taka wycenę giełdowa. Wy tutaj liczycie na spekulacyjne wzrosty na razie bo pod co to ma rosnąć ? Z emisja pisaliście tutaj ze spodziewaliście się 10-20 mln ale 120 to tez niw tragedia. Widzisz skale przeszacowania akcji ? Jest dziesięciokrotna. Jak wam styczeń napluł w twarz to mówicie ze deszcz pada i ze jest ok i ze i tak 10 zł musi być na kursie. I uprzedzając twoje pytania co tu robie to mam pakiety kupiony nie po najniższej możliwej ostatnio cenie ale po tylko troszkę większej i rozbuduje ta pozycje prawdopodobnie jak tylko cena znowu spadnie. Tylko ja wiem ze to jest temat na long i nie szukam jeleni obiecując 2 zł do końca przyszłego miesiąca.
  • Re: Sezon na Autor: individual [37.248.154.*]
    Człowieku o co Ci chodzi my tu inwestujemy swoje pieniądze. Po co te wywody pod co rośnie. Ja mam wizję icg robi grę nie wiem czy dobrą ma super wydawcę. Duży kapitał w to idzie dotacje 50+ zatrudnionych. Influenserzy promują tego jeszcze nie było... mi się podoba Microsoft kiedyś był w garażu. Wojewódzki kolejnych młodych milionerów z ekipy na kanapy zaprasza. Darmowa promocja gry w milionach na YouTube do tego gry mobilne... denko uklepane na 1.1 średnia na papierze przez 4 mce rewelacja. Przy dobraniu uśrednieniu już jestem na dużym plusie. Pół roku słucham takich troll jak ty... słucham uśredniam i już zarabiam. A co będzie jak im naprawdę się uda... Ja płakał nie będę... nie rozumię twojego krzyku rozpaczy o co chodzi. Jeśli nie jesteś pewien pieniędzy które możesz pozwolić sobie stracić to nie graj... my możemy stracić... To nasze pieniądze pozdrawiam Pana Eugeniusza. P.S. zarejestruj nick i rozmawiaj merytorycznie
    Jakie krzyki rozpaczy o czym ty piszesz ? Takie naganianie robi więcej szkody spółce niż pożytku. Twoja wypowiedz nie ma praktycznie żadnych argumentów. No wiesz co spółki na giełdzie maja to do siebie ze albo rosną pod coś albo są spekulacja gdzie ostatni gasi światło. Dla cb żadna różnica jaki jest avatrix widzę. To jest waśnie inwestor tych czasów, nie ważna pod co rośnie ważne ze rośnie. Jaka promocja ? O czym ty mowisz? Frizz ma z inna spółka podpisana umowę dot. gier. Nagle myślisz ze chłopak za free będzie robił promocje ? Oczywiście ze avatrix urośnie ale teraz naganiacie chamsko jeleni pod hasło ,,duży wolumen” ,,super fundamenty”. Dotacje ? Fajnie ze dostali ale 100 tys na spółkę z kap. okolo 140 mln to trochę przykro podawać to jako argument.
  • Re: Sezon na Autor: individual [37.248.154.*]
    "...Jak Wam styczeń napluł w twarz" czyli nie tobie... "...mam pakiety kupiony nie po najniższej możliwej ostatnio cenie ale po tylko troszkę większej i rozbuduje ta pozycje prawdopodobnie jak tylko cena znowu spadnie..." Cena spadła w grudniu później w styczniu skoro Tobie nie napluła w Twarz... A twierdzisz że kupiłeś po wyższej cenie czyli przed listopadem?... bo nie 16.04 i nie 19.04 To znaczy że jesteś bez akcji - logika twojej wypowiedzi na to wskazuje. Pozdrawiam Cię serdecznie. Szkoda mi takich ludzi jak Ty...
    Czytasz ze zrozumieniem czy udajesz takiego mocno bystrego ? Znowu twoja wypowiedz jest dnem bo nie podajesz żadnego argumentu. Wytłumaczę ci o co chodzi. Jakies 1.5 tyg temu cena była po 1.1 ja wchodziłem nieco wcześniej i później po 1.16 Rozumiesz ? W trakcie połączenia tylko obserwowałem spółkę. Rozumiesz już ? Właśnie przez takie czytanie ze zrozumieniem a właściwie jego calkowity brak wisicie na spółkach i zachowujecie się jak krzyczące dzieci naganiając ,,będzie rozslo bo tak chce !” I zniechęcacie potencjalnych młodych inwestorów bo jak ci widza ze jednak nie rośnie to zabierają kapitał albo wgl go nie inwestują. Oczywiście nie mówię tu o poważniejszych graczach bo to to jest inna para kaloszy.
  • Re: Sezon na Autor: ~Aaa [37.47.225.*]
    Ale cisza
  • Re: Sezon na Autor: ~Realista [37.47.19.*]
    Leszcz najlepiej bierze w ciszy, było zanęcone a teraz czas brania
  • Re: Sezon na Autor: ~Aaaa [37.47.225.*]
    A ty to nie leszcz,wszyscy tu leszcze ja tak samo ludzie przy kasie nie siedzą na forach mają leprze dojścia do inf i opinie
  • Re: Sezon na Autor: ~Maszynista [46.174.3.*]
    To kiedy ten wasz pociąg odjeżdża?Strasznie długo sie szykuje do tej krainy zwanej „północ”.
  • Re: Sezon na Autor: s3kawka [185.63.110.*]
    ...bo maszyna gwiazda, ale Maszynista p...da
  • Re: Sezon na Autor: trejder69 [83.5.254.*]
    Krótki ten sezon był hahaha
  • Re: Sezon na Autor: ~Realista [37.47.19.*]
    Czy już pokazali ten geniusz za 100mln akcji?
  • Re: Sezon na Autor: ~Uuu [188.147.101.*]
    Powinno zaczac zaraz rosnac, w czerwcu powinny byc juz jakies informacje ze spolki
  • Re: Sezon na Autor: ~Aaa [79.163.243.*]
    Też tak sądzę jest cisza przed info
[x]
AVATRIX -3,04% 1,15 2021-10-25 09:03:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.