• Fundamentalny wzrost kursu Autor: ~DejvFX [185.45.244.*]
    jw
  • Re: Fundamentalny wzrost kursu Autor: el_profesor [188.121.15.*]
    Witaj DejwFX.

Widać, ze coś jest na rzeczy...
    pozdrawiam :)
  • Re: Fundamentalny wzrost kursu Autor: ~Jff [217.171.61.*]
    No wolumen sie zwieksza
  • Re: Fundamentalny wzrost kursu Autor: ~Rob73 [185.17.115.*]
    Czy dla was fundamentem wzrostu jest wolumen ? Samo ICG jest bardzo perspektywicznym studiem ale nie ma żadnych przesłanek ku wzrostowi. Jeżeli gra to faktycznie hard west i tyle to średnio. Jeżeli jest jeszcze jakiś projekt w rękawie to super ale kiedy mogą skończyć pożarna grę zapowiadając ja teraz ? Za rok, półtora ? Niestety jeżeli coś rośnie po 10-15 proc dziennie to nie jest to zdrowy wzrost w takiej sytuacji. Spółka na long bardzo fajna ale jak na razie ilość akcji po dodruku w obecnej sytuacji studia i gry jaka jest zapowiedziana jest dużo za duża. Mam mały pakiet może rozbuduje pozycje ale wydaje mi się ze może jeszcze spaść, nie mówię tu o jakims kursie poniżej 1 zł ale 1.1-1.3. Oczywiście to tylko moja opinia i proszę się nią nie sugerować.
  • Re: Fundamentalny wzrost kursu Autor: ~DejvFX [89.64.36.*]
    kurs bye dolowany miesiacami a wycna nijak odzwierciedla potencjal czy aktualna sytuacje. Prawdopodobnie byl on trzymamy w celu zebrnaia papieru a nastepnie odciecia mozliwie wysoko. Na ile? nikt nie wie ale wie ten co za tym stoi...
    Jak kazdy sam zauwaza perspektywy sa , lecz nie byly one wycenione. Jak rosnie to narzekaja ze rosnie dlaczego?
    Czym tu sie wobec tego sugerowac? Odpowiem na pytanie
    Kupuj przyszlosc
    Gielda wyprzedza przyszlosc
    Gaming rosin pod premiery- kazdy kto siedzi glebiej w AVT dobrze zna terminy...

Przypominam OML
  • Re: Fundamentalny wzrost kursu Autor: ~CFG40 [31.186.222.*]
    Dlaczego takie coś rośnie a takie jujubee z kilkoma grami nie? Jaka logika.
  • Re: Fundamentalny wzrost kursu Autor: ~Robi73 [185.17.115.*]
    Ale o jaka premierę ci chodzi ? Bo oprócz hw2 nie wiadomo o niczym innymi. Kurs zaniżony ? Wiesz ile akcji jest dodrukowanych i po jakiej cenie ? Ja rozumiem scalić obie spółki i wycenić tylko spółki i dodrukować ile trzeba ale tutaj dostało nie tylko icg... Odcięcie pod co? Czekaj podajesz przykład spółki oml która rosła pod super grę jak na polskie warunki i teraz kurs spadł z 20 zł na 5 ? Tutaj nawet nie ma zapowiedzianej żadnej dobrej gry a tam była już na wydaniu taka różnica. Jak naganiacie to chociaż z głowa i godnością. Jedyny sens wzrostów teraz to albo ktoś coś wie albo styczeń podbija bo mu pasuje trochę upłynnić. Identycznie było na medicofarmie i advertigo.
[x]
AVATRIX 2,25% 1,18 2021-10-19 10:19:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.