• Mike75 koncz waść, wstydu oszczędź sobie wstydu Autor: ~EmAjSix [83.4.169.*]
    Już dość się skompromitowałeś inwestując w tego gniotą, czas iść do przodu
  • Re: Mike75 koncz waść, wstydu oszczędź sobie wstydu Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
    Haha - skończę po przeprosinach i wypłacie odszkodowania!
    Ale troszkę muszę podenerwować Moich Ukochanych Pisowców, żeby na przyszłość takich numerów już nie robili - nie w przypadku Spółki notowanej na GPW, gdzie przymusowa restrukturyzacja jest porażką KNF i BFG, gdzie ten ostatni jako kurator się świetnie wykazał. Gdzie dziesiątki tysięcy Polaków zostały pokrzywdzonych decyzją BFG....
    Aha - wstyd to jest kraść i coś tam jeszcze - natomiast to nie ja okradłem ale to ja zostałem okradziony przez BFG i PEKAO - więc raczej te instytucje niech się wstydzą ( choć wygląda na to, że wstydu nie mają ).
  • Re: Mike75 koncz waść, wstydu oszczędź sobie wstydu Autor: ~Mike75 [188.47.76.*]
    Co mnie jeszcze zmartwiło - na decyzję BFG niektórzy zareagowali z radością ( np. Prezes ING i słowo nareszcie ) - Moi Kochani Pisowcy też się ucieszyli, że wreszcie zdobyli 300 tys klientów i marże już od 3.01.2021 płyną do nich a nie do Leszka.
    Chodzi o całkowity brak empatii, znieczulicę społeczną czy wyraźną radość z cudzego nieszczęścia - a podobno Polska to taki kraj katolicki, gdzie zgodnie z naukami Jezusa Chrystusa uczy się miłości a nie nienawiści.
    Nie, nie skończę - nadejdzie moment, że to ja będę tym, który nie tylko merytorycznie ma rację ale również Sąd stwierdzi, że miałem rację - mam nadzieję, że będzie to Polski Sąd i nie trzeba będzie szukać sprawiedliwości poza granicami Polski ( na co również jestem gotów ale narazie trzeba wyczerpać drogę krajową ).
  • Re: Mike75 koncz waść, wstydu oszczędź sobie wstydu Autor: ~Prezes_ING [31.0.95.*]
    Po pierwsze nie są twoimi ukochanymi a po drugie nie są pisowcami.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.