• wyniki Autor: ~Stefan [89.64.12.*]
  Cóż tu dodać.. Koń jaki jest, każdy widzi..
  Nawet spotkania z przedstawicielami FDA w ramach rozwoju projektu 1-mna nie zrobili chociaż kasa na przygotowanie dokumentacji utonęła.. Jak kamień w wodę. Największym jak dotąd sukcesem Pana Prezesa jest bycie prezesem. Największe brawa dla Zarządu należą się za wuja (nawet jeśli produkuje się charytatywnie;-))
 • Re: wyniki Autor: ~Sputnik [188.146.33.*]
  Dnia 2021-04-12 o godz. 21:07 ~Stefan napisał(a):
  > Cóż tu dodać.. Koń jaki jest, każdy widzi..
  > Nawet spotkania z przedstawicielami FDA w ramach rozwoju projektu 1-mna nie zrobili chociaż kasa na przygotowanie dokumentacji utonęła.. Jak kamień w wodę. Największym jak dotąd sukcesem Pana Prezesa jest bycie prezesem. Największe brawa dla Zarządu należą się za wuja (nawet jeśli produkuje się charytatywnie;-))

  Pięknie!
  - kolejne 7.000.000 PLN wyprane
  Jaka jest właściwie wk akcji?!?
  ... charytatywnie??? - pierwszy hakowy??? - nie sądzę :):):)
 • Re: wyniki Autor: ~Stefan [89.64.12.*]
  Sprostowanie- spotkanie (korespondencyjne) z przedstawicielami FDA podobno się odbyło w maju 2020r. (chociaż nie bardzo wiadomo co z niego wynikło).
  Podsumowując to Spółka albo:
  1. ma nieudolny Zarząd, który mając bardzo obiecujący kandydat na lek o skuteczności zdecydowanie przewyższającej leki dostępne na rynku we wskazaniach NASH i PAH nie potrafi go skutecznie skomercjalizować (jest wprawdzie dostępny suplement 1-MNA ale poziom jego sprzedaży w dobie pandemii nie wymaga komentarza). W takim przypadku Zarząd powinien zostać rozliczony i być może zastąpiony przez ludzi bardziej skutecznych. Tylko tu Przewodniczący RN Prof. Gębicki musiałby rozliczać własną rodzinę..
  2. kłamie o zainteresowaniu projektem podmiotów branżowych świadomie wyolbrzymiając potencjał cudownej cząstki (dziwnie wygląda w tym kontekście milczenie Spółki o efektach rozmów z Big Pharmą i zbyciu akcji przez przewodniczącego RN J. Gębickiego -jako osobę blisko związaną z osobą pełniącą obowiązki zarządcze).

  Szukając plusów można chyba spróbować zaliczyć do nich obniżenie kosztów zarządu w Spółce (chociaż suma wydatków na wynagrodzenia i tak wzrosła rr), jak też wzrost wartości eksportu o pięknie wyglądające 619% (chociaż nominalnie to są wartości wciąż daleko niewystarczające do uzyskania rentowności). Jest też poprawa płynności czyli pożyczka z PFR 4,55mln- nisko oprocentowana co prawda, ale jednak trzeba ją będzie kiedyś zwrócić.
  Ktoś widzi jeszcze jakieś pozytywy?
  P.S. Pewnie dyżurny wuj tradycyjnie zasypie zaraz forum artykułami o covid19.. bo przecież kandydat na lek w infekcji SARS cov19- 1-MNA wkrótce rozpocznie badania kliniczne na ludziach faz I, II i III (o ile ktoś wyłoży na to kasę:-)) o czym z pewnością Spółka będzie rzetelnie i głośno nas informować;-)))
 • Re: wyniki Autor: ~Sputnik [188.146.5.*]
  Ta spółka osiągnęła historyczne dno, a wtedy z odsieczą nadszedł COVID!
[x]
PHARMENA 2,52% 6,52 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.