• Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Karol [165.225.207.*]
    Pieknie nas zalatwili! Leci jak kamien!
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~krt [94.75.96.*]
    Ale jakto jak kamień? :)
    Cena jest powyżej ceny emisji a emisja zosała ogłoszona przy cenie 40 zł więc dyskonto dla duzego inwestora to 12,5% więc ... mało - normalnie byłoby to 20%.

Bardzo poprawne zachowanie kursu, brak powodu do paniki.
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~ww [155.94.33.*]
    no i po korekcie, odbijamy
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Karol [165.225.207.*]
    Ciekawe gdzie odbija? Sypia wagonami papier
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Tomek [37.225.23.*]
    Niech sypią w czym problem, sprzedaj, kup, zrób co chcesz. Spekulanci niech sprzedają, dla mnie to inwestycja na co najmniej rok. Niech spada ile chce, wiem co mam i o co tutaj jest grą. Inwestuje długoterminowo, wahania kursu nie mają dla mnie żadnego znaczenia. Dla prawdziwych inwestorów też nie powinny mieć.
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~papierdokorekty [5.174.20.*]
    Tu będzie duża korekta i sypanie
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~gość [89.151.33.*]
    Skąd to wiesz?

W nawiązaniu do komunikatu z 05.01.2021 dotyczącego zawarcia przedwstępnej umowy kupna udziałów w Spółce posiadającej prawa do opatentowanej technologii kardiochirurgicznej, Zarząd informuje, iż w dniu 30.03.2021 podpisał aneks zmieniający termin zawarcia umowy przyrzeczonej do 30.04.2021.

Mamy trochę ponad tydzień do ESPI, jeśli umowa zostanie podpisana to raczej nikt ze spółki uciekać nie będzie.
    Nawet jeśli nie zostanie podpisana to większość i tak czeka na ich własne projekty.
    Jak dotąd wszystko idzie z planem...
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: kamil40 [109.231.63.*]
    Dnia 2021-04-12 o godz. 14:35 ~krt napisał(a):
    > Ale jakto jak kamień? :)
    > Cena jest powyżej ceny emisji a emisja zosała ogłoszona przy cenie 40 zł więc dyskonto dla duzego inwestora to 12,5% więc ... mało - normalnie byłoby to 20%.
    >
    > Bardzo poprawne zachowanie kursu, brak powodu do paniki.

Przepraszam poprawne zachowanie kursu?
    Ja tu widzę prawie -10%
    To żart taki rozumiem, vol prawie 60k
    Mamy dziękować,że na 35 nie spadło-na razie,zobaczymy na close lub jutro co będzie dalej
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~krt [94.75.96.*]
    Dnia 2021-04-12 o godz. 15:52 kamil40 napisał(a):
    > Dnia 2021-04-12 o godz. 14:35 ~krt napisał(a):
    > > Ale jakto jak kamień? :)
    > > Cena jest powyżej ceny emisji a emisja zosała ogłoszona przy cenie 40 zł więc dyskonto dla duzego inwestora to 12,5% więc ... mało - normalnie byłoby to 20%.
    > >
    > > Bardzo poprawne zachowanie kursu, brak powodu do paniki.
    >
    > Przepraszam poprawne zachowanie kursu?
    > Ja tu widzę prawie -10%
    > To żart taki rozumiem, vol prawie 60k
    > Mamy dziękować,że na 35 nie spadło-na razie,zobaczymy na close lub jutro co będzie dalej

a czy widział Pan kiedyś +10% po ogłoszeniu emisji?
    czy zna Pan towar/produkt, który po zwiększeniu podaży, zyskuje na wartości?

Dnia 2021-04-12 o godz. 16:03 ~krt napisał(a):
    > Dnia 2021-04-12 o godz. 15:52 kamil40 napisał(a):
    > > Dnia 2021-04-12 o godz. 14:35 ~krt napisał(a):
    > > > Ale jakto jak kamień? :)
    > > > Cena jest powyżej ceny emisji a emisja zosała ogłoszona przy cenie 40 zł więc dyskonto dla duzego inwestora to 12,5% więc ... mało - normalnie byłoby to 20%.
    > > >
    > > > Bardzo poprawne zachowanie kursu, brak powodu do paniki.
    > >
    > > Przepraszam poprawne zachowanie kursu?
    > > Ja tu widzę prawie -10%
    > > To żart taki rozumiem, vol prawie 60k
    > > Mamy dziękować,że na 35 nie spadło-na razie,zobaczymy na close lub jutro co będzie dalej
    >
    > a czy widział Pan kiedyś +10% po ogłoszeniu emisji?
    > czy zna Pan towar/produkt, który po zwiększeniu podaży, zyskuje na wartości?
    >

+10% nie,wiesz dobrze,
    ale nie -10%,przecież to pod 3 nowe projekty,bla.bla bla -2-3% rozumiem ....

• Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Figo [188.206.75.*]
    Przypomnijcie sobie jakie było dyskonto przy ostatniej emisji . To że spółka planuje pozyskać 35 - 40 milionów wcale nie oznacza że to będzie cena 35 zł . Ja obstawiam że wydrukuja trochę więcej akcji niż zakładają i puszczą w widełkach 25-30 . Żaden fund nie lyknie tego z tak małym dyskontem .
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Olek [37.47.11.*]
    Masz podany projekt na walny! Min 35pln! Myślisz że na walnym zmienia widełki na twoje!? Puknij się w ten czerep
    Dnia 2021-04-12 o godz. 16:16 ~Olek napisał(a):
    > Masz podany projekt na walny! Min 35pln! Myślisz że na walnym zmienia widełki na twoje!? Puknij się w ten czerep

Dokładnie.

Po 37,3o zł. ktoś kupił 8k
    następnie po 38zł z 5-6 k w ukryciakach,będzie dobrze,pójdziemy do góry-kwestia tylko kiedy :)
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Olek [37.47.11.*]
    Jutro się dowiemy na co ma isc ta kasa! Jestem ciekaw konferencji! I masz racje ktoś dzis pakował konkretnie do wora!
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Ww [91.223.64.*]
    I o to chodzi. Musiał być zjazd przed konferencją. Jutro opowiedzą o perspektywach i będą tu pisać że tak, że za 3 lata, że nie wiadomo. A skąd spółka ma mieć kasę na nowe projekty? Ma czekać i czerpać z wypracowanego zysku po x latach czy jednak gonić czas i działać póki na fali. Zostaje długoterminowo. Do usłyszenia za rok.
  • Re: Pieknie nas zalatwili! Autor: ~Karol [165.225.207.*]
    Najmocniej spadajace! Wygrywa oczywiscie ICE! Brawo dla Prezesa pieknie wszystkich zalatwilz reko!

https://stooq.pl/t/s/
[x]
MEDINICE -3,81% 20,20 2022-01-18 16:45:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.