• Quertus poradził sobie najlepiej Autor: ~demo [176.111.16.*]
    Polecam
    https://strefainwestorow.pl/artykuly/fundusze-inwestycyjne/20210406/gieldowe-tfi-wyniki-funduszy-I-kwartal-2021
  • Re: Quertus poradził sobie najlepiej Autor: ~Tficzytdi [5.173.128.*]
    Poradził sobie najlepiej to nie znaczy że nie ma kłopotów. Nie mam ich w portfelu i wszedłem tu tylko aby sprawdzić co się dzieje. Zauważyłem że od jakiegoś czasu strasznie wyprzedaje się ten fundusz. Wystarczy mała górka a on zachowuje się jakby rozpaczliwie potrzebował gotówki. Do tego emisja ich itp. Moim zdaniem ludzie zabrali sporo kasy od nich bo lokowali zł w nieruchomości lub sami inwestowali. To fundusz dla zamożnych i bardzo zamożnych a oni raczej wiedza co z kasa się robi w kryzysie. To tylko moja opinia ale chyba coś w tym jest. I mimo że radzą sobie lepeij niż inne to nie znaczy że nie dostali po tyłku i musza się ratować
  • Re: Quertus poradził sobie najlepiej Autor: dadar123 [5.173.48.*]
    To już nie jesteś Bs?
  • Re: Quertus poradził sobie najlepiej Autor: ~Bs [5.173.137.*]
    Jestem jestem i wiem że ciężko często zrozumieć co pisze he i właśnie chyba fundusz wraca do spółki która mam tak wiec będzie dobrze :) No i się utrzymał i oby jak najwiecej kasy do niego wróciło. Sam chyba się zastanowię nad kupnem niedługo. A za pisanie bez ładu i składu to sorka i postaram się poprawić :p
[x]
QUERCUS 0,00% 3,42 2022-07-01 14:29:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.