• New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1 Autor: ~ObserwatoR [37.248.155.*]
  Polecam zakup InventionMed S.A.

  Najważniejsze informacje, które mogą wpłynac na skokowy wzrost wartości tej niedowartosciowanej wzgledem konkurencji społki:

  - umowa z CROMA PHARMA austriacki koncert z zasięgiem ogólnoświatowym - strzykawka szkoleniowa - prace trwają nad udoskonaleniem produktu
  - umowa z CUTERA Inc - amerykańska spolka notowana na Nasdaq z dostępem do amerykańskiego i azjatyckiego rynku - produkt tutorderm ktorego cena to ok 100 tys. dolarów a potencjalnych klientów jest na świecie ok 30 tys. głównie uczelnie medyczne, ktore maja dofinansowanie na takie projekty
  - budowa szpitala za ponad 30 mln zł gdzie dofinansowanie wynosi ponad 16 mln zł, kupiono działkę za ponad 4 mln oraz wybrano juz wykonawce zadania
  - akcji w obrocie mało
  - głównym akcjonariuszem jest SOFTBLUE posiadający ponad 50% udział w akcjonariacie (akcje kupował po 1,23 zł)  SOFTBLUE posiada certyfikacje na CB+R oraz również buduje swoj wlasny projekt IoT. Kupili ZCP EasyCall, pokazali świetne wyniki za 4 kw i caly 2020 r.

  INVENTION ma udział ponad 40 % w Softblue oraz ostatnio objął 19 mln akcji z pp po 0,22 i juz na nich zarobił ok 8 mln zł.

  Dodajcie do obserwowanych bo im bliżej finalizacji projektów to beda spolke rozgrywali tak jak Softblue zrobił na Labocanna i Letus Capital ....kilka tysiecy % wzrostu!
 • Re: New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1 Autor: ~Erl [5.173.137.*]
  Ja wale, podszywanie sie pod kogoś byle nagonić na spółke co nie urośnir bo prezes to krętacz to już chyba dno dna.
 • Re: New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1 Autor: ~Tomasz [89.229.16.*]
  ObserwatoR - polecałeś dwa razy w ciągu miesiąca PLGroup - miało być 500% a na razie jest w dół, poza wzrostami w poniedziałki po weekendzie gdzie polecałeś.
  Co to za ściema?
 • Re: New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1 Autor: ~Staryinwestor [5.173.130.*]
  Brawo !!! Skoro inwestujesz na podstawie czyjejś rekomendacji to lepiej załóż lokatę i daj spokój sobie z inwestycjami. To nie dla ciebie!!! W sumie: dawcy kapitału potrzebni więc zostań i inwestuj dalej.
 • Re: New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1 Autor: ~TOMEK [46.148.153.*]
  TO JEST PRAWDZIWY
  ~ObserwatoR [89.64.32.*]
 • Re: New typ ObserwatoRa setki % do zarobienia!! Ostatnie akcje poniżej 1 Autor: ~bzzzyk [194.4.63.*]
  no.wlasnie... żenua... jak sie tak kurde mozna podszywac pod kogos...- prawdziwego ObserwaroRa, mowil przeciez ze go nie bedzie chwile bo wyjezdza... ale czemu ty jurde piszesz po d jego nickiem? pisz pod swoim trollu
[x]
PLGROUP -0,25% 0,40 2021-07-30 09:49:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.