• Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ? Autor: ~Animek [185.246.208.*]
    Skupowałem akcje już jakiś czas temu stawiając na poprawę sytuacji. Nigdy jednak nie podejrzewałem, że wiodący akcjonariusz zacznie zwyczajnie okradać mniejszościowych akcjonariuszy. Skandal i patologia; najdelikatniej rzecz ujmując.

Panie cwaniaku ! Napisz pan choć w kilku zdaniach w raporcie za IQ2021 po co Panu te środki i ile to aktywo na dla będzie zarabiać. Jakie są odsetki i co ile pan będziesz je płacił do BP SA. Te środki, które pan póki co przywłaszczył (rynek nie zna żadnych warunków transakcji !) powinny być przeznaczone na dywidendę, a nie na pańskie fanaberie.

Z pewnością nie będę jedyną osobą, która podejmie działania w prokuraturze aby wyjaśnić potrzebę zaciągania pomocy w PFR i zaraz uciekania w tym samym czasie z pieniędzmi na Cypr. Może to nie jest kryminał, ale dla mnie to więcej niż patologia. Jak pan potrzebuje pieniędzy proszę wypłacić dywidendę. Tak to robią zawodowcy.
  • Re: Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ? Autor: ~Flip [83.29.176.*]
    Pytam już od kilku miesięcy na co ta pożyczka i brak odpowiedzi skoro na skup a
    w ostateczności wykup akcji tzw mbo to przepisy na to pozwalaja tylko za swoje środki i ewentualne zasilanie zewnetrzne a nie firmowe myślę że doskonale o tym wiedzą tak Zarząd jak i Waffeń stąd dziwi ich milczenie gdyż pożyczka poszła tylko na ich wiadome cele a to się nadaje do Knhmmmmmm
  • Re: Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ? Autor: ~Flip [83.29.176.*]
    Jeżeli się mylę do czego się z góry przyznaję.to niech mi ktoś kumaty wyjaśni czy za pożyczkę otrzymaną od firmy publicznej można skupywac jej akcje na podstawie jakich przepisow
  • Re: Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ? Autor: ~Flip [83.29.153.*]
    Cisza, ale jeżeli tak się będą bawić z tym skupem to nie zdążą w ciagu6 lat,może zrezygnowali, dowiemy się wszystkiego w raporcie rocznym i na walnym jak wcześniej pisałem,pozdrawiam wytrwałych i cierpliwych
  • Re: Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ? Autor: ~110 [91.206.168.*]
    jw
  • Re: Patologa do kwadratu - 6 milionów.. k...na co ? Autor: technik-at [80.51.117.*]
    Hmm
[x]
BLACKPOIN 0,00% 1,17 2022-01-19 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.