• ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: gosia* [*]
    witam czy ktos z was sie orietuje jak wyglada postepowanie w przypadku starania o zwrot zapłaconego podatku za prace sezonowa w Holandii
    czy mozna załatwic to w polsce przez nasz US ,
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~szu23 [82.160.88.*]
    mam podobny problem , ale pracowałem w Irlandii. Może ktoś sie na tym zna?
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Jacek [83.15.97.*]
    Witam,
    a ja polecam firmę Tax-Perfecta z Raciborza. Tanio szybko i bezproblemowo. Zawsze mi wszystko w mily i zrozumiały sposób wyjasnili.
    Mają tam jakies certyfikaty ale najwazniejsze jest to że sa dla klienta a nie przeciw niemu.

• Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~okradziony [87.207.61.*]
    Ja odradzam korzystania usług z tej firmy. Nie dość, że załatwienie całej sprawy strasznie się przeciągało, to na koniec podatek z Wielkiej Brytanii został przez tę firmę wpłacony w euro na moje konto prowadzone w funtach, w wyniku czego straciłem na przewalutowaniu 200zł, a nikt w tej firmie nie poczuwa się do winy, ani też nie raczył mnie o tym poinformować przed dokonaniem wpłaty. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Placek [83.26.16.*]
    Dnia 2007-09-16 o godz. 17:29 gosia* napisał(a):
    > witam czy ktos z was sie orietuje jak wyglada postepowanie
    > w przypadku starania o zwrot zapłaconego podatku za prace
    > sezonowa w Holandii
    czy mozna załatwic to w polsce przez
    > nasz US ,

wejdz sobie na strone http://www.dzak.topworld.org/ i tam znajdziesz opisy jak to zrobic...

a najlepiej wejdz od razu na tabele:
    http://www.dzak.topworld.org/tabeleFirm.html#HolandTable
    i oprocz oplat znajdziesz takze porownania i informacje
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [87.105.245.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.27.42.*]
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.24.175.*]
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~szandur [83.30.123.*]
    www.podatekholenderski.pl
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~MarcinWro [83.20.218.*]
    Jesli chodzi o zwrot pobranego podatku z Holandii to ja korzystalem z firmy Mag-Tax. Po okolo 3 miesiacach od momentu zlozenia dokumentow, dostalem zwrot na konto. Polecam wszystkim ktorzy podobnie jak ja nie znaja sie na tym a jednoczesnie chce odzyskac zaplacony podatek. Firma godna polecenia, rzetelna, dobry kontakt. Pozdrawiam.
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Marek [217.173.180.*]
    Nie polecam firmy podatekholenderski.pl z siedzibą w Gryfinie. Na zwrot czekam już od kwietnia odkąd wysłałem do nich dokumenty a dziś jest już prawie październik.
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~kamila [89.78.121.*]
    Dnia 2010-09-25 o godz. 09:10 ~Marek napisał(a):
    > Nie polecam firmy podatekholenderski.pl z siedzibą w
    > Gryfinie. Na zwrot czekam już od kwietnia odkąd wysłałem do
    > nich dokumenty a dziś jest już prawie październik.

A za ktory rok Pan sie rozlicza? jesli nie za 2009 to procedura zwrotu moze trwac nawet do 3 lat. ja tez tam sie rozliczam i jeszcze nie dostalam zwrotu ale papiery zostaly wyslane w sierpniu
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~PAWEŁ [178.235.212.*]
    Co za bzdury ktoś pisze a właściwie to właściciel firmy takie bzdury mówi ludzią a może 10 lat trzeba czekać. Prawda jest taka że ta firma to oszukują tylko ludzie nie znają się na niczym oprócz trzymanie pieniędzy na koncie u siebie i opowiadanie że trzeba czeka trzy lata kompletna bzdura.Na rozliczenie jeśli zostanie złożenie to maksymalnie max dwa miesiące . Ta firma z Gryfina to tylko przekazuje dokumenty innej firmie po kilku miesiącach oczywiście opowiada że trzeba czekać bo musi im urośnie na koncie i wciskają ludzią banialuki . szkoda czasu i pieniędzy na tego perfidnego właściciela z Gryfina i jego oszukańczej firmy. podatekholenderki.pl
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: doradca_euro-tax.pl [90.156.25.*]
    Panie Pawle,
    prawda jest tak, że holenderscy urzędnicy mają czas do 3 lat na rozliczenie zwrotu podatku, bez podawania przyczyny tak długiego czasu.
    Jednakże zwykle zwrot podatku holenderskiego realizowany jest średnio w terminie 6 do 12 miesięcy.

Pozdrawiam,
    --------------------------------
    Marcin
    Doradca online Euro-Tax.pl

Zwrot podatku za pracę za granicą
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Gosia [83.221.171.*]
    A czy to nie jest tak jak w Anglii że można sie ubiegać do 6 lat wstecz?

Gdyby [url=http://www.zwrotpodatkuzzagranicy.pl/]zwrot podatku[/url] był prosty, to bym nie musiała szukać pomocy... <3 :)
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Tor [83.27.82.*]
    Chcecie mniej zapłacić za zwrot podatku z HOLANDII, WIELKIEJ BRYTANII, NIEMIEC? Dostaniecie rabat wchodząc na stronę firmy TAX-POL poprzez link www.tax-pol.pl/?kod=taxpol
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~RafChmielewski [172.17.6.*]
    Hej! Przez US tego nie załatwisz. Możesz samodzielnie, albo za pośrednictwem jakiejś firmy. Tutaj jest wykaz takich firm:
    http://www.podwojneopodatkowanie.pl/2009/06/05/prowizje-firm-posredniczacych-w-odzyskaniu-podatku/
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Tor [83.27.181.*]
    Chcecie mniej zapłacić za zwrot podatku z Holandii,Wielkiej Brytanii i,Niemiec? Dostaniecie rabat wchodząc na stronę firmy Tax-Pol poprzez link www.tax-pol.pl/?kod=taxpol
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~lucky80 [94.40.10.*]
    Mój brat starał się o zwrot podatku z Holandii przez firmę podatkową www.Zwroty-Podatkow.eu, jest to jakaś mało znana firma, ale szybko i sprawnie wypłacili mu pieniądze, ogólnie jest zadowolony bo podobno podchodzą do każdego klienta indywidualnie i jest przyjemny kontakt
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~jaro [83.27.186.*]
    Nonsens, to jakiś amator, kontakt na komórkę i gg, bez biura, jakiś domokrążca
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.22.2.*]
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~bolko [83.22.6.*]
    Serdecznie Zapraszam na stronę :

www.pomysl-biznes.com.pl

Pomysły na Biznes , porady , franczyzna - Analiza Rynku - Dotacje na biznes ( wnioski online)

Pozdrawiamy
    Pomysl-biznes.com.pl
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~dzahu [217.168.131.*]
    ja tam się cieszę, bo dostałem ponad tysiąc złotych, a pracowałem niecałe 2 lata.. Chociaż natknąłem się na nich przypadkowo na stronie z polityką czy czymś takim kliknąłem w reklamę. Jakby co to, to jest ten link: http://prawieposel.blox.pl/html
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Magda [188.146.59.*]
    Jeżeli chodzi o wybór firmy z usług której skorzystacie powinniście to dobrze przemyśleć, najlepiej dowiedzieć się od znajomych gdzie oni się rozliczali i czy byli zadowoleni z usług tej firmy. Osoby które się rozliczają po raz pierwszy mogę tylko uczulić żeby nie korzystali z usług firm, które nie podają na swojej stronie cennika usług. Bo potem się okazuje, że zamiast zapłacić 7% + Vat, zapłaci się 15% + Vat. Swoją drogą ciekawi mnie kto jeszcze w ogóle rozlicza się w Firmie Euro-Tax. Poza tym nie wierzcie w bajki o tym, że w ciągu 3 miesięcy dostaniecie zwrot. Tak naprawdę to chwyt marketingowy, ale bowiem żadna z firm rozliczających podatek nie jest w stanie wymóc na Urzędzie Skarbowym w Holandii aby rozliczyli klienta w tym czasie. O ile wiem to oni maja na to rok, a takie gadanie firm rozliczających podatki tylko działa na ich niekorzyść. W Końcu każdy normalny człowiek po upływie 3 miesięcy zaczyna się ciepać, że mu kasę przetrzymują. Ja od kilku już lat rozliczam się w jednej firmie. I wiem, ze zwrotem to różnie wygląda. W ubiegłym roku czekałam prawie 5 miesięcy a w tym już niecałe 3 miesiące.
    Tak to już jest z tym czasem zwrotu jak z Rosyjską Ruletką.
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Marta.Z [83.29.104.*]
    Polecam firme Fenix Tax Consulting, nie bylo zadnych problemow ze zwrotem podatku a czekałam ok 4 miesięcy i miałam już pieniądze na koncie. W każdym razie przesyłam linka do ich strony http://www.fenix-taxconsulting.pl/
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~musia [83.29.5.*]
    Polecam sie rozliczyć w firmie Fenix Tax consulting. Tanio, szybko i bezproblemowo. Mają pare oddziałów np w Bielsku-Białej, Strzelcach Opolskich, Gliwicach czy Krakowie. Gdyby ktoś szukał kontaktu to podrzucam stronkę: http://fenix-taxconsulting.pl/
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [109.243.18.*]
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~a.kowolik [83.27.135.*]
    Ja tez rozliczalem sie w Fenix tax consulting, polecam ;)
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~mario_zdan [46.112.169.*]
    Są inne firmy zajmujące się zwrotem podatku dla pracujących za granicą. Ja skorzystałem z usług: www.posejdon.dendax.com i jestem zadowolony. Na zwrot podatku czekałem 2 miesiące i ta firma nie pobiera żadnych opłat wstępnych i prowizje mają bardzo niską, także polecam !!!
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [94.254.132.*]
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [94.254.132.*]
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: rajpodatkowy [87.207.187.*]
    Witam,

Zwrot podatku za pracę sezonową w Holandii jest jak najbardziej możliwy, lecz załatwia się go w urzędzie podatkowym holenderskim nie polskim.

Pozdrawiam
    rajpodatkowy.eu
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~zacha [77.253.33.*]
    Witamy! Zajmujemy się zwrotami podatku z Holandii jak i 16 innych krajów.
    Działamy na rynku wiele lat. Posiadamy biuro w Chicago, Dublinie, Sydney i Polsce.
    http://zwrot-podatku-zagranicznego.pl/zwrot-podatku-holandia/
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~mekko [81.190.181.*]
    przez nasz US chyba nie, to zagraniczny zwraca pieniadze,
    ja zlecilam zwrot podatku firmie www.kdf-podatki.pl i oni wszystkim sie zajeli szybko i bezproblemowo, moze tez sprobuj.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [217.153.72.*]
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Michał [83.8.130.*]
    Ja to zrobiłem tak, na kartce zapisałem ceny wszystkich firm a następnie wybrałem tą najtańszą w moim przypadku był to www.i-tax.eu
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.15.97.*]
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [88.199.80.*]
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: doradca_euro-tax.pl [90.156.25.*]
    Witam,

a co spowodowało u Pana taką opinię o firmie?
    mogę spytać jakie usługi i ich realizacja jakie Pan zlecił euro-tax.pl i tym samym skąd wynikła taka opinia?

Bo taka goła informacja jaką Pan przedstawił nie mówi zarówno nic mi jako doradcy jak i internautom.

Pozdrawiam
    Marcin

• Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~michal [83.4.75.*]
    Jeżeli zależy ci na tym aby odzyskać 100% swojego podatku i wszystko przez internet (tak jak ja zrobiłem) to porozumiej się z firmą i-tax.eu mają naprawdę niskie ceny a wszystko online :P
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~jan [89.79.4.*]
    co za autoreklama w wykonaniu "pracownika" i-tax.eu Firma dziala od niedawna, a juz administrator wypisuje w necie pochwalne opinie. Miod, cud i orzeszki.... :)
  • Re: ZWROT PODATKU ZA PRACĘ W HOLANDII Autor: ~Nie cwaniak [77.79.222.*]
    Po prostu wejdźcie na stronę holenderskiego urzędu skarbowego, przełączcie na język angielski i poznacie sposób jak się rozliczyć bez żadnych firm i prowizji. Firmy są cwane i pewnie zaraz zobaczycie posty że to ryzykowne że można błąd popełnić więc lepiej przez firmę :) A to wystarczy znać angielski i już!
    Witam,
    zgadzam się z Panem, że taką procedurę można przeprowadzić samemu, tak samo jak można ją zlecić specjalistom w tej branży. I takie rozwiązanie jest wygodne dla osób posiadających barierę językową (choćby w j.angielskim), lub nie znających się na przepisach prawa podatkowego danego kraju, a zwykle jest ono znacząco różne od naszego prawa.

Pozdrawiam,
    -----------------------------
    Marcin
  • Zwrot podatku z Holandii w 7 dni !!!! Autor: doradca_euro-tax.pl [90.156.25.*]

Witam,
    chciałbym przedstawić Państwu rewolucyjną ofertę Euro-tax.pl.

Jeśli pracowali Państwo w Holandii lub w Wielkiej Brytanii w latach 2006-2011 to Euro-tax.pl oferuje Państwo uzyskanie zwrotu podatku w terminie 7 dni !!!

Średni zwrot szacowany jest na poziomie ok.3tyś zł, a opłata za usługę wyłącznie po odzyskaniu podatku.

W ramach tej akcji pieniądze znajdą się na Państwa koncie w ciągu 7 dni !!!! (dot. Holandii i Wielkiej Brytanii)

W celu uzyskania dalszych informacji oraz nawiązania kontaktu z naszymi doradcami wystarczy wypełnić formularz na stronie http://www.euro-tax.pl/kampania/sg-7dni/ a nasi konsultanci oddzwonią do Państwa.

Dokładny regulamin promocji znaleźć można pod poniższym linkiem:
    http://www.euro-tax.pl/public/media/userfiles/file/Regulaminy/Regulamin_7dni.pdf

Jestem do Państwa dyspozycji jeśli pojawią się niejasności lub pytania w zakresie zwrotu podatku.
    -------------------
    Marcin

• Zarezerwuj swoją nagrodę Autor: doradca_euro-tax.pl [90.156.25.*]
    Odbierz zwrot podatku i nagrodę dla stałego klienta!

Witam,
    Mam przyjemność przedstawić Państwu najnowszą ofertę Euro-tax.pl. Jest to akcja promocyjna &#8222;Zarezerwuj swoją nagrodę&#8221;.
    Każda osoba, która już wcześniej korzystała z naszych usług i kolejny raz pracowała za granicą, ma do odebrania podatek i ponownie podpisze umowę z Euro-tax.pl otrzyma wybrany przez siebie prezent.
    Skorzystaj z usług Euro-tax.pl, a otrzymasz jedną z tysięcy nagród!
    Zarezerwuj swoją nagrodę już teraz za pośrednictwem strony internetowej http://konkurs.euro-tax.pl.

Aby wziąć udział w Akcji należy wybrać jedną z pięciu nagród oferowanych przez Organizatora na stronie http://konkurs.euro-tax.pl oraz wypełnić formularz z danymi osobowymi. Nasi konsultancji skontaktują się z Państwem, a po podpisaniu umowy z Euro-tax.pl otrzymają Państwo od nas zarezerwowaną wcześniej nagrodę.

Zapraszam do skorzystania z nowej promocji Euro-tax.pl &#8222;Zarezerwuj swoją nagrodę&#8221;.
    Pozdrawiam,
    -----------------------------------
    Marcin

• Odbierz zestaw piknikowy! Autor: doradca_euro-tax.pl [90.156.25.*]
    Odbierz zestaw piknikowy!

Z okazji zbliżających się wakacji dla naszych klientów przygotowaliśmy letnią niespodziankę.

Wraz z rozliczeniem podatku otrzymasz zestaw piknikowy od Euro-Tax.pl!

Szczegóły akcji poznasz pod numerem naszej infolinii oraz w regulaminie dostępnym tutaj http://www.euro-tax.pl/public/media/userfiles/file/Regulaminy/regulamin_zestaw_piknikowy.pdf , Aby wziąć udział w Akcji należy wypełnić formularz z danymi osobowymi na dedykowanej Akcji stronie bądź odpowiedzieć twierdząco na wiadomości sms.

Pozdrawiam,
    ---------------------------------
    Marcin
  • Narodowe Badanie Emigrantów Autor: doradca_euro-tax.pl [90.156.25.*]
    Prosimy o wzięcie udziału w Narodowym Badaniu Emigrantów

Zmierzamy ku lepszemu. Euro-Tax.pl się zmienia - dla naszych klientów.

Zmiany, nad którymi pracujemy mają być przede wszystkim usprawnieniem dla naszych obecnych oraz przyszłych klientów. Dlatego prosimy wszystkich, mających jakiekolwiek doświadczenie w migracji zarobkowej, aby przyczynili się do tych zmian, pomogli nam poprzez wypełnienie krótkiej ankiety. Nie zajmie to Państwu więcej jak 3 minuty.

Zapraszamy do ankiety pod tym linkiem:
    https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEI3UFAzSWoyeDBSWW5WanA1UzkyeWc6MQ

Pozdrawiamy,
    Zespół Euro-Tax.pl

---------------------------------
    Marcin
  • Rozlicz się samodzielnie z podatku w 10 minut! Autor: doradca_euro-tax.pl [78.9.38.*]
    Rozlicz się samodzielnie z podatku w 10 minut !!

Wydaje Ci się, że ostatnie zeznanie podatkowe złożyłeś ledwie wczoraj a znów trzeba się rozliczyć z dochodów w urzędzie? Odkładasz tą niezbyt przyjemną czynność wciąż na później?
    A to wszystko dlatego że nie znasz się na podatkach lub nie znasz odpowiednio dobrze języka, uważasz to za zbyt czasochłonne i skomplikowane?

Rozliczenie podatku z urzędem skarbowym można przecież zrobić sprawnie i bezboleśnie, a przede wszystkim samodzielnie &#8211; czyli bez płacenia wygórowanych prowizji doradcy podatkowemu.

Wystarczy skorzystać z absolutnej nowości na rynku &#8211; aplikacji Multi-Tax, która błyskawicznie przeprowadzi się przez cały proces wypełniania kwestionariusza, aż do wysłania wniosku drogą elektroniczną do brytyjskiego lub holenderskiego urzędu. Po wykonaniu kilku klików przestaniesz negatywnie myśleć o podatkach i pozostanie Ci czekać aż zwrot podatku trafi na Twoje konto.
    Aplikacja Multi-Tax to bardzo wygodny sposób na wypełnienie zobowiązań podatkowych, wypełniając formularz za jej pomocą zaoszczędzisz sporo czasu i załatwisz swoje sprawy podatkowe nie wychodząc nawet z domu. Wypełnienie kwestionariusza jest bardzo proste. Automatyczny kreator krok po kroku przeprowadzi Cię przez każdy punkt procesu.

Z aplikacji Multi-Tax może skorzystać każda osoba, która w latach 2010-2011 lub 2011-2012 pracowała w Wielkiej Brytanii jako osoba samozatrudniona (self assessment) lub zarejestrowana w programie CIS w branży budowlanej (self employment).
    Do wypełnienia formularza przydatne będą dokumenty od pracodawcy, takie jak P45, P60, invoice'y czy payslipy - na tych dokumentach znajdują się dane dotyczące zarobku i podatku. Równie pomocne mogą być pisma otrzymane z urzędu - na nich widoczne są numery identyfikacyjne, takie jak UTR czy National Insurance Number. Warto przygotować też rachunki za zakupione do pracy narzędzia czy materiały, a także bilety wykorzystane przy dojazdach do pracy oraz rachunki za paliwo.
    Mając tego typu dokumenty pod ręką należy zarezerwować sobie 10 minut czasu, wejść na stronę www.multi-tax.com/uk i rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Z aplikacji Multi-Tax może skorzystać także każda osoba, 2007-2011 pracowała w Holandii i otrzymała od swojego pracodawcy dokumenty z podsumowaniem zarobku oraz odprowadzonymi składkami ubezpieczeniowymi do urzędów holenderskich (Jaaropgaaf).
    Mając tego typu dokumenty pod ręką należy zarezerwować sobie 10 minut czasu, wejść na stronę www.multi-tax.com/nl i rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Pozdrawiamy,
    Zespół Euro-Tax.pl
    --------------------------
    Marcin
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl