• Spostrzeżenie Autor: ~Rado [176.115.82.*]
    Gdyby tu głównie ulica brała, to dzisiaj byłby wodospad. Oj silne ręce mają ten papier, bardzo silne. Pozdrawiam merytorycznych użytkowników: st3offshore, wungiel, orsted
  • Re: Spostrzeżenie Autor: ~greg [88.156.136.*]
    st3offshore, wungiel, orsted - merytoryczni :-))
  • Re: Spostrzeżenie Autor: ~uśredniacz [185.199.252.*]
    Jestem ulica mam 5k akcji tutaj i w zamecie 2 tys. akcji.. postawię chałupę za to za 5 lat? 30 lat na karku , nie spieszy mi się....
  • Re: Spostrzeżenie Autor: ~Orsted [5.173.241.*]
    Ciutke mało na chałupę musisz dokupić jeszcze dwa razy tyle tego i tego :) ciężko powiedzieć czy silne ręce tu nabywcy będą codziennie przybywali pracownicy stoczni gdyńskich, vistalu, mieszkańcy i inwestorzy trojmiasta, leszcze,grube ryby, fundy,kolarze będzie tu jedno wielkie bagno behawioralne:) złapaliście dzisiaj to info z PZU? 500 mln zł przeznaczą na inwestycje w branże transformacji niskoemisyjnej energetyki , Orlen oficjalnie zawiązał spółkę z kanadolami pod morskie farmy wiatrowe codziennie coś grubego walą w TVP dzisiaj Orlen i morskie farmy wiatrowe w wiadomościach no i oczywiście Gdynia
    Dokupię jak zanurkuje kurs, wolę dywersykować portfel, mimo to żę widzę tu perspektywy to załaduję się ewentualnie na większej korekcie
  • Re: Spostrzeżenie Autor: ~EverGiven [77.254.247.*]
    Tak tutaj na korekcie trza zakupy robić, bo inaczej na hakach wieszają ale potem to i tak te haki są bazami do odkupywania , zgadzam się z kolegą tu z dnia na dzień będzie coraz więcej chętnych do zakupu , w tą Gdynię mega pieniądz wpompują firmy państwowe i prywatne które będą te farmy robić a ta spółka idealnie się w to wpisuje i jest z tej branży
    poprzedni post na innym forum miałem puścić;)

Kiedy bedzie wieksza korekta? Mialem po 2,5zł a jak głupi po 4,3 dobrałem, bedzie 3,8zł?
  • Re: Spostrzeżenie Autor: ~greg [88.156.136.*]
    oczywiście, że jutro
    10 kwietnia się zbliża, rocznica zamachu w smoleńsku, wiatraki nie są ręke putinkowi, za to była ropa uwalona w 2020 w 10 rocznice, to nie przypadek, jak by wasze najbliższe środowisko zamordowali to co byś cię zrobili...wojna ? kto sobie na to może pozwolić?
    Jankesy więdzą o tym...Trzeba inaczej putinka uwalić
  • Re: Spostrzeżenie Autor: ~Rado [176.115.82.*]
    Czekaj, do notesika zerknę
    Tylko raz mogę jeszcze dobrać, 20% portfela mi się tu robi... za więcej ne ryzykuję, tylko w ml system mam ten sam piniądz
[x]
VISTAL -2,23% 3,50 2021-10-22 11:32:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.