• UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI Autor: ~KALMAR [91.235.230.*]
    Bo wszedzie gdzie ja wchodze tam spada
    a wlasnie weszłem
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI Autor: ~Rertete [46.204.0.*]
    Dzieki za info
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI Autor: ~Wojtek [185.230.226.*]
    To posiedz trochę bo chcę tanio kupic, wrócę za godzinę
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI...SOKÓŁ Autor: ~Rysiek [5.184.126.*]
    Belmondo , musisz myśleć i brać przykład z najlepszych mistrzów . Dla czego sokół jak poluje to nurkuje z dużej wysokości do samego doleczka i to z ogromną prędkością .? Zamiast lecieć do góry to on pikuje Tak jak Rysio do samego padołeczka i to z ogromnymi stratami tak jak to się
    niektorym wydaje czy też może wydawało . Belmondo jak myślisz , dlaczego ...?
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI...SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA Autor: ~Rysiek [31.60.253.*]
    Bywalczyk , a ja jestem zadowolony i to bardzo , jeśli tak można powiedzieć. A wiesz dlaczego ? Jeślliby wrozka powiedziała mi , dam ci 5 razy tyle co tu stracileś ,ale cofasż sie z umiejętnosciami gieldowymi .sprzed 7 lat , to nigdy bym sie na to nie zgodził Nawet jesliby Paniusia od zaklęć i czarów dorzucila jeszcze do
    tego wanienkę pelną zlota .
    .
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI...SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA..2 Autor: ~Rysiek [31.60.253.*]
    I teraz Bywalczyk popatrzmy na wyczyny czyli fakty z tych przeszłych lat i przenieśmy je na dzień dzisiejszy ....A więc tak . Były dwie możliwości ...Wygrania albo przegrania . 1 ....
    Jeślibym wygrał , to co by było ? To wyszedłbym i wsadził to grosiwo na inne spolki i na 100% bym przegrał wcześniej czy później bo bym nic nie umiał . 2...Jeślibym z tym wygranym
    hajsem już nie grał , to przy obecnych cenach , ile by ich nie było to szybko by one wyparowały tak jak wielkiej urody panienka , jeśliby tylko zobaczyła dziurki w kieszeni czyli kieszonki świecące pustką. . 3. No i to trzecie Bywalczyk . To co kiedyś napisałeś bardzo ładnie o tynkach i pełnych workach tajemnic .finansistów I ja właśnie to wybrałem . czyli jestem bez dukatow ale
    torebki są tak pełne sekretów giełdowych , że aż pękają w szwach .. I tu jest całe piękno tej gry .
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI...SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA..3 Autor: ~Rysiek [31.60.253.*]
    No , ale żeby zbytnio nie nudzić się w tym naszym towarzystwie powiem Wam coś wesołego . Pewnego razu lis będąc na haju procentowym rzekł tak . Wielki Wilk z Central Parku prędzej policzy gwiazdy na niebie niż jego sztuczki , które ma w swoich łapkach .
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI Autor: ~hehe [89.229.112.*]
    Dnia 2021-03-24 o godz. 23:01 ~KALMAR napisał(a):
    > Bo wszedzie gdzie ja wchodze tam spada
    > a wlasnie weszłem

nie muwi sie weszłem tylko weszedłem miszczu ortografii
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA Autor: ~Rysiek [31.60.253.*]
    A teraz Bywalczyk żebyście nie myśleli , że tu Rysio jakieś bajki opowiada to mamy takie coś ? To co nie piszą w książkach dla inwestorów , Królowa Nauk Matematyka mówi tak . Uwaga ....wykresy liniowe dają najlepsze wyniki gdy na wykresie istnieje wiele serii danych . A więc wniosek jest jaki ? Wolumen , świeczki i formacje koników polnych to jest prawie nic . A to co brakuje jest właśnie między innymi w pękatych torebkach ..u Rysia I teraz Bywalczyk pytanie ? Czy wiesz dlaczego na tych spółkach wisisz na haczyku latami ? I ten właśnie temat między innymi został rozpracowany perfekcyjnie . Tak Bywalczyk I są to właśnie jedne z tajemnic Sandersa . Bywalczyk czy chcesz parę zdań początkowych w tym temacie ?
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA 2 Autor: ~Rysiek [31.60.253.*]
    Bywalczyk , wchodzisz beztrosko do kasyna gry , kupujesz żetony i grasz np. W ruletkę . Nastepnie rano kupujesz akcje obojętnie jakiej spółki na debiucie I teraz trzeba
    pomyśleć z wielkim zacięciem jaka bardzo wielka różnica występuje między dwiema tymi grami od strony finansowej ..To jest bardzo ciekawa rzecz .
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA 2 Autor: ~bywalec [91.146.243.*]
    Ryśku, z racji, że co kolejny weekend od miesięcy (eh szkoda mi tu NAS) mi coraz bardziej służy, to aż...odpisze.
    Nie znam sie na tych kasynach, bo nie chadzałem, cykam wirtualne (z bananowej może kojarzą tych od gry...)ale od strony finansowej podpowiem Ci krótko,jakbyś skorzystał z mojej rady i choć ze skarpety wyszarpał cosik wolnego, gdy radziłem porównując PLz vs XXX (jak jeszcze kumasz to wiesz co , bo poziomy były nadto RÓWNE), ale teraz to dopiero start na Marsa zaliczyliśmy.
    Pamiętam, a nie tracę czasu na szukanie Twoiich wpisów, jakże się myliłem wdl Ciebie w ocenie szans, uuuuu.
    Eh.
    Kończąc weekendowo, pije Twoje zdrowie, bo tutejsza wirtualna strata to Kolego pikuś przy tym co TAM już wirtualnie wydarłem.
    A, żeby nie było smutno, tu zostanę długo dopóki wywali kurs up, będzie w stagnacji, czy nawet PLZ zniknie. Akcje trzymam. Na pohybel to mój styl. i ostatnie 2 lata to aż 3/5 walorów co waliły straty.
    Mam swoje, a lisy czy rybki złote sa Twoje:)
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI ..SOKÓŁ i WANIENKA ZŁOTA 3 Autor: ~Rysiek [31.60.247.*]
    Bywalczyk , wydaje mi się , że opuściłeś swoją złotą myśl , czyli o tych tynkach i o tym co Rysio przechwycił . Melduję Tobie , że torebki były u rymarza , aby wzmocnić je metalowymi okuciami .Wygrana czy przegrana to nie ma znaczenia . Najważniejszy jest styl działania . Rozsądni ludzie interesu kalkulują jeszcze .....po co i czy się opłaci .?
  • Re: UWAZAJCIE Z ZAKUPAMI AKCJI Autor: ~hehe [89.229.112.*]
    Dnia 2021-03-24 o godz. 23:01 ~KALMAR napisał(a):
    > Bo wszedzie gdzie ja wchodze tam spada
    > a wlasnie weszłem

nie piszemy weszłem tylko weszedlem miszczu ortografii
[x]
PLAZACNTR 2,76% 2,98 2021-09-23 16:45:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.