• i abarot to samo dzień w dzień! Autor: ~miczurin [89.64.95.*]
    nudni już jesteście.. idżcie na pakiety i zostawcie karnet realnym transakcjom.
  • Re: i abarot to samo dzień w dzień! Autor: ~Molo [89.64.75.*]
    Kolejny raz walisz farmazony poczekajmy do raportu i zobaczymy kto ma rację.....miczurn jak tak mówisz że abarot to samo rób kółka a nie płaczesz
  • Re: i abarot to samo dzień w dzień! Autor: ~miczurin [89.64.95.*]
    pomykaj ptaszku ........myślę , że jesteś z klubu Tęcza, więc się nie wysilaj.
    i co ma do tego raport , jakie kółka ???????

tu chodzi o przewalanie akcji co sesję na niewiarygodną skalę i o nic więcej.
    i nie ukryciaki o nie ! . wyłącznie bomby spuszczane gdy szpara bid-ask jest na kilka złotych tak na oko 5-12% i nikt tu nie gra
    w kilka sekund wjeżdżają pozycje na nieistniejące jeszcze przed chwilą poziomy w karnecie i w kilkanaście sekund jest koniec.
    i nikną też szybko.

tutaj -ptysiu puszysty- 1000 akcji powinno łamać 3-krotnie widły , w obojętnie którą stronę..............
    w realu do 300 pln , na widno , masz może 6 kloca .
    akurat na razie, choć tylko chwilowo - bpc to mi powiewa , jest sporo ciekawszych pompek.dokładnie pompek , bo bpc na razie to zwykła i nie najmocniejsza pompka
  • Re: i abarot to samo dzień w dzień! Autor: ~Zen [78.186.140.*]
    Jeżeli wszyscy czekają na okazje sprzedaży to mają szanse. Nie ma kupna. To nie spółks spekulacyjna
  • Re: i abarot to samo dzień w dzień! Autor: ~Maszynista [212.180.229.*]
    Miczurin jak nie pasuje BPC to sprzedaj. A jak chcesz cos robic pod wlasne dyktando na gieldzie to przejmij jakas spolke na NC i rob sobie z nia co chcesz. Placzesz i placzesz, wiosna za pasem, zbuduj domek dla ptakow, wyluzuj sie.
  • Re: i abarot to samo dzień w dzień! Autor: ~Babushka [191.101.125.*]
    Tęskniłam za waszymi komentarzami, chwilę mnie tu nie było, a widzę, że się nic nie zmienia jeśli chodzi o komunikowanie się ze sobą forumowiczów ;d
[x]
BPC 9,57% 0,25 2022-11-28 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.