• kto was tak tu nagonil? Autor: ~maro [89.64.119.*]
    czemu az tak poszliscie za ciemnym ludem? prosze wytlumaczcie bo jestem ciekawy...
    vistal nie ma w tym momencie dostepu do wody a wy marzycie o budowie statków albo wierz do tej farmy w gdyni, czy nawet turbin....
    hala na nab.indyjskim jest dzierżawiona dla innej firmy umownie jeszcze na 2lata , firma ta ma swoje zamowienia i nic tego nie zmieni.
    na hutniczej gdzie obecnie pracują ludzie vistalu nie ma miejsca obecnie na prace offshore, mogą sobie tam klepać mosty i podobne konstrukcje stalowe ktore mozna w czesciach przewieźć tirami do wielkich gabarytow.
    o czym wy sie tu rozmażyliście?
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~Myslacy [5.172.255.*]
    Wartość księgowa 2 grosze a marzyciele pisali o dziesiątkach złoty.
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~wungiel [193.200.83.*]
    Vistal odsprzedał nabrzeże ale je cały czas dzierżawi.Umowa z dunczykami tez sie skonczy. Spokojnie tu sie nikt nie emocjonuje. Przygotowanie portu do operacji offshhore tez troche potrwa. Tydzien temu kurs był po 2.60 teraz 4.50 czy to zle?
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~maro [89.64.119.*]
    wiadomo ze mega dobry wzrost, tylko zastanawia mnie nadal fakt dlaczego to tak nagle urosło, czy ktos cos wie czy ludzi tak fantazja poniosla bez zadnego sprawdzonego info... czyli wg ciebie odsprzedal nab.wegerskie ale nadal je dzierzawi-to wytlumacz mi w jakim celu i co tam robi?
    Zdaje sobie sprawe ze w firmie nie jest rózowo . Ja jednak nie widze nic niepokojącego.Cały czas pracuja maja jakies tam zlecenia spałacaj długi,straty maja coraz niższe,główny akcjonariat nie zmiena zaangazowania, Teraz jedynie otoczenie sie zmieniło i tyle.
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~marcin [89.64.55.*]
    Pokaz mi druga polska spolke ktora sie zajmuje tematem offshore ?? moze jest jakas ale niestety nie kojarze,
    Mysle ze beda chcieli skorzystac z uslug polskich firm w tym temacie a tu pieniazki beda konkretne - wiec i cos zzarobia.
    Kontrakty beda na 10 lat - wiec i perspektywa dlugoterminowa bedzie.
    Kto nie zaryzykuje teraz moze duzo nie wygrac :p
    Jest dokładnie tak jak pisze St3 ta firma teoretycznie jest skazana na sukces ale mozesz mnie zastrzelic i tak ci nie powiem jak to sie wszystko rozegra bo nie mam pojecia. Moge sobie jedynie robic jakies tam załozenia.
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~Gdynianin [188.147.103.*]
    Stary, tu na forum odbywa się teraz bardzo dziwna polemika:

Mamy kilka osób, które cierpliwie obserwują spółkę od 2, 3 lat, a niektórzy od krachu z 2017 roku

Oraz ludzi którzy weszli w ciągu ostatnich paru dni na fali wzrostowej.

Ci pierwsi (słusznie) widzą potwierdzenie swoich założeń i wbrew ogólnej opinii nie są naganiaczami.

Ci drudzy nie wiem czego się spodziewali wchodząc po kursie o 100% wyższym od średniego kursu z ostatnich miesięcy. Kolejnego 100%?

Tu nie ma mowy o naganianiu. Kto umie analizować sytuację to kupuje i ryzykuje. Ja jestem w tej spółce po same jaja głęboko, a gdybym miał wolny cash to jeszcze bym kupował.

A dlaczego? Jestem z Gdyni, widzę co się dzieje. Według mnie to urośnie do poziomów sprzed krachu.

A że po drodze będą korekty i boczniaki ? No jasne że będą! I dobrze.
    Popatrz sobie na seriniusa ma podobne wskazniki co vistal owszem sa duże. Nikomu nie przeszkadza robic na firmie wielkosci jakies polskiej geofizyki pólnoc czy południe obrotów wiekszych niz na PGNiG. To jest giełda !!! pierwszy dzien tu jestes? Pierwszy raz widzisz cos takiego? Mamy to tłumaczyc jak dzieciom w przedszkolu?

• Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~marcin [89.64.55.*]
    A wiesz co sie dokladnie wydarzylo w 2017 roku ze tak spadlo ??
    Stracili plynnosc - zawalili jakis kontrakt ?
    Sorki ze tak dopytuje ale chcialbym poznac troszke lepiej ta spolke.
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~Gdynianin [188.147.103.*]
    W dużym skrócie: mieli za szeroki front, a koszty przegoniły przychody.

Poczytaj postanowienie sądu o układzie i raporty spółki - tam masz 100% :)
  • Re: kto was tak tu nagonil? Autor: ~uśredniacz [185.199.252.*]
    Korekty są bardzo potrzebne... na tej październikowej się załadowałem, dzisiaj też troszkę dożuciłem, nie za dużo żeby średniej zbytnio nie podnosić, no chyba, że jeszcze zlecimy to jeszcze dożucę, no może nie po jajca ale po jedno:D
[x]
VISTAL 1,39% 3,65 2021-10-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.