• Mój dziadek miał te pieprzone medale - całą skrzynkę Autor: ~Mike75 [83.25.63.*]
    Był wartościowym człowiekiem.
    Sam za swoje pieniądze pół wieku temu w jednej z polskich wsi budował szkołę - bo wierzył, że jesteśmy Polakami i sobie nawzajem pomagamy - opowiadał mi historię jak to Hitlerowcy go gonili i szczuli psami - to teraz my Polacy sami siebie szczujemy tymi psami?

Dla mnie ludzie z BFG - jesteście nikim ,nie byliście samodzielni, zapomnieliście co to jest być prawdziwymi Polakami i wznieść się ponad podziały. Gardzę Wami! W sądzie przegracie!
  • Re: Mój dziadek miał te pieprzone medale - całą skrzynkę Autor: adas123321 [81.190.69.*]
    no widzę mike, że nic się nie zmieniło, trzymaj się, zapomnij jak o pierwszej spalonej miłości, było, minęło, nie wróci ... wiem że boli, ale nie da się wymazać negatywnych wspomnień z życia,
    gratulacje dla dziadka,
    jak myślę że jest źle, to zaglądam tutaj i myślę że inni mają gorzej ode mnie, ile to było mike w twoim przypadku 100 k straty?

mike, ciesz się że żyjesz, tyle mi bliskich osób odeszło na tego covida ... jakiś dramat.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.