• Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Master [5.173.253.*]
    Pytam poważnie. Co ja uzasadnia? Dla porównania taki Art Games ma 10 baniek, a na kilka dużych premier w tym roku.
  • Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Inwestor [37.248.253.*]
    Bo jak grać to albo grubo albo wcale, polityka Oxygen w 2020 roku zakładała pozyskanie kapitału na rozwój, obecnie mają "zaledwie" 10 razy większy. Zresztą wyniki Art Games nie powalają mając niemal identyczne, a historię wydawniczą o 2 lata dłuższą. Poza tym ich tytuły prezentują się dość słabo, bez pomysłu i warsztatu, gry Oxygen robią miazgę pod tym względem :)

BTW. Czytałeś plany wydawnicze Oxygen na 2021 rok?
  • Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Master [89.71.204.*]
    A gdzie można zobaczyć takie plany? Zobacz sobie takie gry jak Climber czy 8874 i pokaz cokolwiek o zbliżonym potencjale w tej spółce.
  • Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Inwestor [37.109.33.*]
    Tak jak już pisałem dotychczasowe wyniki w funkcji czasu pokazują gdzie jest potencjał,a tu możesz poczytać więcej o przyszłych planach (na samym dole masz dokumenty omawiające szerzej strategie) ->

https://oxygen.com.pl/2020/10/01/oxygen-s-a-z-nowa-strategia-grupy-kapitalowej-na-lata-2020-2025/

• Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Master [5.173.232.*]
    No i co tu pozytywnego? Masa ogólników bez konkretów. Czy ta firma kiedykolwiek coś zarobiła na swoich grach?
  • Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Inwestor [37.248.253.*]
    Skończ już pleść te bzdury i naganianie. Dzieje się tak jak pisałem, raport Oxygen za IV kwartał, 500 tys przychodu, podwojony wynik, czekamy do maja, gdzie jest ARG? ledwie 130 tys po kilku latach działalności, a cena leci (wszystkiego) bo grypka znowu przestraszyła ;)
  • Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Master [5.173.249.*]
    Ale daj jakiś argument żeby to kupić. Rozważam ale skąd ta kapitalizacja? Milion emisji w drodze, zero planów konkretnych i co? Wyłożyłbys 50 baniek na taką firmę?:)
    Tymczasem cena na konkretnym dołku, no chyba tylko Ciebie to dziwi:)
    I przestań klamac albo naucz się czytać. Ten Art Games, który ma kapitalizację 6 razy mniejszą niż Oxygen to ma przychodu 139 tys ale EURO kłamczuszku. No wrabales się kupując tutaj jak było po 1.3 i nie win za to innych.
    Wal się na swoje nieudane inwestycje, idż sobie na forum Art Games i tam sie zachwycaj swoja nieudaną inwestycją, kupiłem Oxygen po 0,25 i wisi mi co się dzieje z kursem teraz ;) Tak, euro, a bankier przelicza na stare złote z przed czasów wojny XD
    Na pewno nie zainwestuje w ludzi którym sie niechce zrobić nawet porządnej okładki do gry, nie będe cie obrażał, strata na tym g*wnie (ARG) to będzie wystarczająca lekcja pokory ;)
  • Re: Dlaczego taka kapitalizacja? Autor: ~Master [89.71.204.*]
    Skoro tak kłamiesz z przychodami Art Games to akcyjki pewnie też masz po 1.25 i stąd takie nerwy. Chill, może już dużo narazie nie spadnie :)
    Chłopie, ty masz tam zyski w euro, a kapitalizacja w złotówkach tak? Po obecnym kursie eruo masz 50,83 mln złotych kapitalizacji na Art Games i ty głąbie sie pytasz dlaczego taka kapitalizacja na Oxygen? XD To sie zdecuduj co ty liczysz i w jakiej walucie XD

Liczydło sobie kup, a najpierw mózg, tyle w temacie XD

[x]
OXYGEN -1,56% 0,44 2021-11-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.