• KBJ czy Madkom czy Logintrade Autor: ~prof [81.190.214.*]
    Ponieważ to forum Aillerona jest bardzo merytoryczne, a mamy teraz trochę ciszy przed kolejną falą wzrostową (jak zakładam) to chciałbym Was zapytać o opinię, którą ze spółek byście preferowali. Uwolniło mi się trochę środków i rozważam małe zakupy ;)
    Dla mnie cichym faworytem jest Logintrade, bo mała wycena a jednak biznes im bezpiecznie rośnie, w tym roku nawet mocno. Na drugim miejscu KBJ , dużo kontraktów, ale ktoś bardzo sypie i do tego już sporo kurs urósł. Analogicznie ma się rzecz z Madkom. Dwie ostatnie spółki mają szerszy wachlarz usług i obszarów działania, ale pytanie czy tam jeszcze jest paliwo do wzrostów na kursie. Natomiast Logintrade jest malutką spółką, ale kurs cofnął się z 1,40 na 80-90 gr, mimo że zapowiada się kolejny rekordowy rok dla spółki (nowa ustawa o zamówieniach publicznych). Co sądzicie?
  • Re: KBJ czy Madkom czy Logintrade Autor: ~Lopez [31.182.139.*]
    Kup wszystkie za wszystko
  • Re: KBJ czy Madkom czy Logintrade Autor: ~Orzo [212.180.228.*]
    Kup sobie Ailleron taniej już nie będzie, zgodnie z opinią prezesa Stycznia, pieniędzy publicznych się nie dotyka bo to ryzyko i syf, więc dla mnie te spółki są nieakceptowalne w portfelu
  • Re: KBJ czy Madkom czy Logintrade Autor: ~prof [81.190.214.*]
    Ailleronu mam już w sam raz. Prezes Styczeń dużo wie, ale tamte spółki nie są tylko związane z pieniędzmi publicznymi. Zobacz dla kogo działa KBJ czy jakie spółki korzystają z platformy zakupowej Logintrade.
  • Re: KBJ czy Madkom czy Logintrade Autor: ~Lopez [31.182.139.*]
    Kup balerona muła leci na 50..tamte gnioty olej. Ja z dywidendy bede żył..tyle sie nachapałem po 6 hahaha
  • Re: KBJ czy Madkom czy Logintrade Autor: ~prof [81.190.213.*]
    jednak KBJ. Tam dużo umów, a wycena wciąż śmieszna, bo poniżej 50 mln. Ailleron zostawiam, ale też liczę na jakieś konkrety w najbliższym czasie.
[x]
AILLERON -0,37% 13,55 2021-09-27 16:30:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.