• Inwestor strategiczny - MERLIN Autor: ~as [91.222.126.*]

  wg archiwum:

  "Zarząd Merlin Group S.A. („Spółka” lub „Emitent”) informuje o rozpoczęciu negocjacji z potencjalnym inwestorem w ramach procesu pozyskania inwestora strategicznego dla wsparcia dalszego rozwoju Emitenta.

  Rozpoczęcie przez Emitenta negocjacji z inwestorem jest konsekwencją podjętej w dniu 23 grudnia 2019 r. uchwały w sprawie emisji akcji serii Ł w trybie subskrypcji prywatnej.

  Zarząd Spółki podkreśla, że na chwilę obecną żadne ostateczne decyzje co do wyboru inwestora w ramach procesu pozyskania inwestora strategicznego dla wsparcia rozwoju Emitenta nie zostały podjęte a rozpoczęcie negocjacji nie oznacza, że negocjacje zakończą się ustaleniem ostatecznych warunków współpracy.
  W ocenie Zarządu rozstrzygnięcie negocjacji powinno nastąpić w II kwartale 2020 r."

  Działania zarządu prowadzone w zakresie pozyskania nowego inwestora strategicznego zakończyły się sukcesem, od września 2020 roku nowy Inwestor zaangażował się w działania operacyjne Spółki, wspierając zarząd w maksymalizacji efektu działań restrukturyzacyjnych oraz stabilizujących pozycję Merlin Group S.A. na rynku e-commerce w Polsce. Pozyskanie nowego inwestora strategicznego jest najważniejszym zadaniem w trzecim kwartale 2020, skutecznie przeprowadzonym przez zarząd.

 • Re: Inwestor strategiczny - MERLIN Autor: ~Jerzy [5.173.154.*]
  Obudź sie, mamy nowy rok
[x]
MERLINGRP 3,75% 0,17 2022-01-18 16:49:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.