• webinar godz 11.00 Autor: ~Pandora [83.28.218.*]
    dziś jest spotkanie dla inwestorów, jesli ktoś ma chwilkę czasu to niech się rejestruje

https://strefainwestorow.pl/artykuly/wydarzenia/20210308/plany-rozwoju-miraculum-webinar?fbclid=IwAR0-Im-PzYh1e-Af0ZYI9sjMygaNzO03IdrFVVvCA2UB3frvigFAhY_dO24
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~xxxxx [109.206.213.*]
    Facet nie wie po ile akcje były w 2016, a prezentuje dane firmy.. Ciekawe.. Przy tym te ironiczne uśmiechy.
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~xxxxx [109.206.213.*]
    Facet nie wie po ile akcje były w 2016, a prezentuje dane firmy.. Ciekawe.. Przy tym te ironiczne uśmiechy.
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~xyz [188.146.227.*]
    i te bajki, że drogerie były zamknięte w czasie pandemii... kosmici
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~Pandora [83.28.218.*]
    jeśli ktoś ma wolne niedzielne popołudnie to można posłuchać kojącego głosu Marka Kamoli, który z pewnością ma talent i może opowiadać dzieciom bajki:

https:// www. facebook. com /InnerValueIR/videos/747490735924324
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~Rafal [78.251.119.*]
    Pozytywne jest to że zaczynają się komunikować z akcjonariuszami i trzeba to docenić wzbudza to zaufanie
    obejrzałam to jeszcze raz, bo wcześniej słuchałam jadąc samochodem

jeśli zostawić formę spotkania, dynamikę relacji pomiędzy członkami zarządu i skupić się na treści spotkania, to nie wygląda to źle,

marzenie pana Kamoli to wejście funduszu inwestycyjnego do spółki, można się zastanawiać czy już prowadzi rozmowy, czy tylko snuje marzenia

najciekawsze informacje to dane o eksporcie, sprzedaż z magazynów w USA jeszcze w tym miesiącu, Ukraina, Białoruś, kraje arabskie

brak planowanej emisji akcji w tym roku w zamian za umowę faktoringową

odnowiony i odmłodzony WARS we wrześniu, ścisła współpraca z Kubą Wojewódzkim i kolejni celebryci i ich kanały sprzedaży
    sukcesy marki Yoko

obietnica kolejnych spotkań, co z perspektywy komunikacji z rynkiem jest dobrą informacją

zamiast wielkich napompowanych planów Chopina w Chinach, dużo codziennej pracy na wielu obszarach i walka o każdego klienta wygląda bardziej wiarygodnie

• Re: webinar godz 11.00 Autor: ~Rafal [78.251.119.*]
    Na 100 lecie powstania firmy nowa linia dr Leon Luster szkoda że nie wcześniej bo dobrze się kojarzy nazwa
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~Mirek [46.134.182.*]
    Widzę , że Pani Monika sobie komentarza nie odmówiła na fejsie hehe

baba z wozu koniom lżej ... i tu sprawdza się to przysłowie najlepiej

żal mi tej kobiety
    Dnia 2021-03-14 o godz. 18:27 ~Mirek napisał(a):
    > Widzę , że Pani Monika sobie komentarza nie odmówiła na fejsie hehe
    >
    > baba z wozu koniom lżej ... i tu sprawdza się to przysłowie najlepiej
    >
    > żal mi tej kobiety

takie mizoginistyczne myślenie na spółce żyjącej z kobiet daleko Cię nie zaprowadzi :)

komentarz Pani Moniki raczej pozytywny dla działań zarządu

• Re: webinar godz 11.00 Autor: ~jj [159.205.207.*]
    No, chłopaki zbyt lotne - przynajmniej do 2019 - nie były.
    Jako że używam Warsa na co dzień, kupiłbym również żel pod prysznic z tej linii, jakby takowy był w ofercie.
    I parę złotych więcej by Mirce wpadło...
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~PaniWu [79.189.120.*]
    M. nie powinna nowego zarządu oceniać publicznie w dodatku w tak uszczypliwy sposób - rynek to zrobi w swoim czasie

albo w jedną albo w druga stronę

• Re: webinar godz 11.00 Autor: ~xyz [188.146.225.*]
    Idziesz do social media to musisz się liczyć z krytyką. Patrząc na wyniki tej ekipy wzajemnej adoracji to M. ma dużo racji... w 4 lata z takimi głębokimi kieszeniami powinni już 100mln przychodów robić. 20 kilka milionów rocznie to robi średnio rozkręcimy sklep internetowy z kosmetykami a nie firma z prawie 100 letnią tradycją. I ile można zganiać winę na poprzedników, rok, dwa, trzy .. ale cztery ????
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~Xxx [188.146.224.*]
    Pani Moniko, spokojnie Wszysto, co najlepsze przed nami Proszę się nie denerwować, że się uda :)))
  • Re: webinar godz 11.00 Autor: ~bywalec [91.146.243.*]
    Droga Pandoro, co nowego w drukarni akcji? :) Widzę, po raz nty flakony nowymi sztukami załadowane, aż w szoku jestem , że kiedyś tyle lat wytrzymałem tę produkcję, żeby grosza zarobić i wierzyć,że są ludzie w XXI w. chcący uratować polską, a jakże 'wiekową' perłę....ciekawa ta MIR, gdybyś posłuchała jak radziłem co czynić to może teraz i 5 % miała tu :) przewrotna i chora ta bananowa...pzdr
[x]
MIRACULUM 0,00% 1,41 2021-07-30 10:45:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.