• firma kant Autor: ~xxx [178.36.41.*]
    Zainteresowałem się firmą w czasie notowań wzrost 12 % obrót 1,4 mln obrotu przeswietlilem CIENIZNA podbitka przed wynikami pewnie marnymi ,Sprawdziłem tranzakcje całe sztaple sprzedaży po 1 -7 szt Sprzedaże seryjne w celu utrzymania kursu , przemielili swe pieniądze spychając co się da ,uciekał jakiś akcjonariusz ,lub szwingiel właściciela PRZEWIĘZLIKOWSKIEGO Nie potrafią zarabiać w uczciwy sposób to jak żuliki kradną przez deinformacje i złodziejską sprzedaż ZAPAMIĘTAĆ I OLAĆ !!
  • Re: firma kant Autor: late_knight [185.234.73.*]
    To bardzo głęboka analiza. Polecam ją opublikować na forach dla profesjonalnych inwestorów. Zasługuje na to :-).
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [89.217.162.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: firma kant Autor: ~xxx [178.36.41.*]
    Oj zabolało . Uderz w stół nożyce się odezwą .
  • Re: firma kant Autor: ~szapo [84.253.38.*]
    xxx slynie z glebokich przemyslen na groszowkach.
    technikum rakietowe im. bohaterow CCCP?
    Z zamieszczanych wpisów mam wrażenie ,że mam do czynienia co najmniej z profesorami ekonomI .LECZ KLASA WYPOWIEDZI ŚWIADCZY ŻE DYPLOMY Z CZASÓW KOMUNY , KUPIONE NA STADIONE DZIESIĘCIOLECIA
  • Re: firma kant Autor: ~gimbazapcim [89.217.162.*]
    Synek, ja nie uzywam j. polskiego na codzien pewnie juz dluzej niz ty chodzles do szkol. Potrafie palnac byka .
    Jednak od kogos , kto mieszka w Polsce i grafomanii z luboscia po forach , oczekiwalbym mniej plebejskiej skladni ( o tresci nawet nie mowie) . Gumowce to gumowce i trudno z nich zrobic pantofelki. Szczegolnie gdy pantofelki przespalo sie rowniez na biologii.
    Cytat z naszego swiatowca: " z zamieszczonych wpisow mam wrazenie" ? to ta nowapcimowa skladnia? babcia mowila " na podstawie zamieszczonych wpisow odnosze wrazenie" geniuszu estrady. Rzeczywiscie klasa wypowiedzi , pokazuje ze to byla jednak klasa technikum rakietowego. Glombusiu.
    MOŻE I UCZYLI CIĘ ANGIELSKIEGO , LECZ ZAPOMNIELI NAUCZYĆ KULTURY ,SKRPMNOŚCI, POKORY. UCZEŃ TZW. CHOWU BEZ STRESOWCÓW PIENIĄDZ , WŁADZA ,ZWYCIĘSTWO PO TRUPACH ,CEL UŚWIĘCA ŚRODKI , ITP.GDZIE CHLEB TAM OJCZYZNA WYKASTROWANO CI CZŁOWIECZEŃSTWO . SZKODA MI CIEBIE
  • Re: firma kant Autor: ~mimochodem [89.217.162.*]
    no , pokornie przyznaje ,ze myslalem tylko o przypadku " slomiak z aspiracjami po szkulce na plebanii"
    a tu przypadek " frustrat pospolity z zespolem nadcisnienia patriotycznego "
    a co jak sie przedklada spaghetti lub ryz nad chleb? zakaz wjazdu? kwarantanna?
    czy cwiklaki w tym kraju juz wszedzie tak buszuja?
  • Re: firma kant Autor: fizol [5.173.121.*]
    Piszesz sensownie. Walisz gamonia po łapach . I o to chodzi...
    Tylko skąd i po co, ta maniera ukrywania się pod różnymi nickami.
    Zostaw to takim trzyiksowym baranom :-).
  • Re: firma kant Autor: ~xxx [178.36.34.*]
    Po ilości wpisów ,pseudoelity intelektu i kultury , światowców uważających się chyba za jaśnie oświeconych wiidzę , że odbytnica po moich wpisach jaśnie oświeconym piecze .

A JAK NAZWAĆ PO IMIENIU , NIE UŻYWAJĄC OSTRYCH SFORMUOWAŃ I SŁÓW GDY -

- podbitka 12 % przy obrotach 1,5 mln zdołowana , w tym samym dniu operacjami po kilka , kilkanaście akcji . , cel ubranie frajerów
    -dzień przed zawieszeniem badań , prezesik upłynnnia swoje akcje w dobrej cenie

JAŚNIE OŚWIECENI USIŁUJĄ UBRAĆ ŚWIŃSTWA W ŁADNE PIÓRKA . CHCĄ OCZAROWAĆ PLEBS PRZEBIJAJĄC SIĘ PSEUDOINTELEKTEM KRASOMUSTWEM KUNSZTEM WYPOWIEDZI .. LECZ HAMSTWO PRZEBIJA W KAŻDEJ WYPOWIEDZI PRZYPUSZCZAM .ŻE SĄ WSPÓAUTORAMI POWYŻSZYCH ŚWIŃSTW UDERZ W STÓŁ NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ
  • Re: firma kant Autor: ~Janusz [45.240.228.*]
    Najwieksza wtopa 2020/2021. Cały rynek w gore, a tu jak zwykle, porażka.
  • Re: firma kant Autor: ~sklepowa [89.217.162.*]
    masz na mysli " ten rynek , na ktorym sprzedajesz wrzywka z dzialki" jak rozumiem.
    PISAŁEM FIRA KANT WYJŚĆ I OLAĆ , A PREZESIKA POGRATULOWAĆ TO SPRAWA DLA KNF i PROKURATURY
  • Re: firma kant Autor: ~Inwestor [94.75.95.*]
    nie odróżniacie Prezesa od Przewodniczącego RN.

Piszecie firma kant. Nic nie wiecie.

Trzymajcie kasę na lokatach a nie w biotech się pchacie.
  • Re: firma kant Autor: ~HWOST [178.36.34.*]
    Czuli pismo nosem , na pewno mieli sygnały , wcześniejszą informację , stąd ostatnia podbitka Zepchnęli ulicy ile się dało
  • Re: firma kant Autor: usulaco [156.67.88.*]
    Co Wy tu wypisujecie. W tego typu spółkach ryzyko jest częścią gry.
    Ja tu widzę frustrację z powodu straty ( ok, to normalne, nikt nie lubi tracić ) ale trochę klasy można by zachować.
    Co do informacji o zgonie, to prawdę mówiąc nie wiem jak to odczytać, przykre, że ktoś stracił życie.... Dziwi mnie jednak to, że reszcie pacjentów lek podaje się nadal. O co chodzi? Tamtym razem była totalna blokada. Ludzie też wychodzili ze spółki ze stratą ale na koniec chyba jednak trochę żałowali.
  • Re: firma kant Autor: ~HWOST [178.36.34.*]
    KLASĘ TO POKAZAŁ PREZES
  • Re: firma kant Autor: ~Carlito [83.22.66.*]
    Pojechaliście sobie po patriocie XXX, co się sfrustrował stratą, pal z nim licho. Ale spójrzcie tylko co wam za kawałek odp...lił Pietrek przewodniczący :(..... a może kółeczko chce zrobić? Tak czy owak, to klasy w tym za grosz.....
  • Re: firma kant Autor: ~Robin [155.250.198.*]
    Widze ze nadal jest sporo "inwestorów", ktorzy nie maja pojecia co to jest drug development. Niestety niektórzy opowiadają takie bzdury ze szkoda nawet o tym pisac.
  • Re: firma kant Autor: ~swiss [89.217.162.*]
    Ja sie nie dziwie. Standard.Taki typowy literat z bankiera siedzi w Pcimie i po pcimsku mysli. "czuli pismo nosem, napewno mieli sygnaly". Ludzie zrozumcie . To nie Kacze Doly. Jestescie przez polska rzeczywistosc juz tak skrzywieni, ze nie miesci wam sie w glowach, iz tu na zachodzie cala masa rzeczy funkcjonuje jednak na cywilizowanych ,czytaj. naukowo uzasadnionych i przejrzystych procedur. Siedzi jeden z drugim w jakiejs pipidowie , szpital uniwersytecki widzial moze na filmie a aspiryne myli z penicylina i prezesa z szefem RN ...no ale ma chlop internet to se pisze. Jestem za. Zawsze to lepsze niz ciagac psy za bryka po wsiach.
    DZISIEJSZĄ MĄ WYPOWIEDZ MODERATOR UMIEŚCIŁ W ŚRODKU
  • Re: firma kant Autor: fizol [5.173.105.*]
    Dnia 2021-04-14 o godz. 11:55 ~xxx napisał(a):
    > DZISIEJSZĄ MĄ WYPOWIEDZ MODERATOR UMIEŚCIŁ W ŚRODKU

... a gdyby miał odrobinę empatii, to wrzuciłby ją do kanału ściekowego :-(.
    Bełkot, byki ortograficzne dyskwalifikujące gimnazjalistę - a ten się jeszcze reklamuje przez caps locka...
    Widzisz i nie grzmisz :-).
  • Re: firma kant Autor: ~xxx [178.36.63.*]
    A NO WĄTEKK AKTUALNY FIRMA KANT . WYCYCKALI DROBNYCH SAMI SIĘ WYSPRZEDALI Z PREZESIKIEM Z PRZODU
  • Re: firma kant Autor: ~ja [178.36.56.*]
    Post nadal aktualny . Minęło 6 mies . a kanty powtarzalne cyklicznie , kółeczka
  • Re: firma kant Autor: ~biofun [83.28.219.*]
    biotechnologia to bardzo perspektywiczna gałąź przemysłu która rozwija swoje produkty w oparciu o wiedze nt biologii człowieka i innych stworzeń. Aby na tej branży zarobić - np na giełdzie, trzeba umieć oceniać wartość tej wiedzy. Jak nie umiesz, to kup dzieciom cukierki a bedziesz miał większa frajdę i pożytek ... lub zafunduj sobie przebadanie swojego organizmu :) Raz na jakiś czas warto to zrobić - korzyść olbrzmymia !!
[x]
RYVU -1,17% 59,20 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.