• Jestem od dawna ale dobralem Autor: ~Piotr [88.156.137.*]
    Tak, mam ją w portfelu od dawna. Pod koniec u.r. jak tu dyskutowaliśmy o ruchach, perspektywach, jak kurs był 7-8 a jak wierzyłem ale nie dobrałem. Potem pojawiły się kolejne info, które utwierdziły człowieka,kurs był już 10-11 i jakoś znowu nie dobrałem. No i teraz dopiero. Czemu to piszę? Tak, bo trochę żałuję straconej szansy, tym bardziej że dobrze znałem spółkę. Może to taka lekcja dla samego siebie i innych.
    Ktoś powie, że dziś jest już sporo.
    Cóż, właśnie teraz odpowiem z większa pewnością, że dla mnie to nie jest sporo, że wzrost do tego poziomu wynika tylko z ponownego zaufania spółce ale na pewno nie oddaje tego, co spółka planuje zrobić.
  • Re: Jestem od dawna ale dobralem Autor: ~Liroy [89.79.190.*]
    Zgadzam się, też to przerabiałem. W takich przypadkach warto dobierać caly czas nawet na małych korektkach i potem nie żałować.
    W przypadku Aillerona nauczyony na błędach dobieram cały czas. I dzisiaj tez mały pakiecik po 15 wpadł. I nawet jak przez chwile będzie na minusie to wiem że w długiej perspektywie będe zadowolony.
  • Re: Jestem od dawna ale dobralem Autor: ~Piotr [88.156.137.*]
    Tylko biorę na drugi rachunek. Ktoś już to pisał. Chodzi o FIFO, by w razie czego zrobić stratę do rozliczenia.

Tak jeszcze na marginesie. Zwróćcie uwagę szerzej, jaki ostatnio jest klimat wokół generalnie IT. OCzywiście braki kadrowe to jedno ale dobre wyniki, przejęcia, szybsze uświadomienie klientów co do pewnych działań i tu się zatrzymam, bo to że klienci się szybciej uświadomili, to nie znaczy, że od razu podejmują deczyję. Oni też o tym na konferencjach mówili. Tu chodzi o to, że takie spółki jak Ailleron nie muszą już tak mocno edukować klientow w zakresie pewnych rzeczy online, że łatwiej jest z klientami rozmawiać, bo oni wiedzą, że muszą to zrobić ALE to nie oznacza, że klient juz w ciągu miesiaca podejmuje decyzję i podpisuje kontrakt. To jest proces, pewien audyt po stronie klienta, analiza. Dlatego jak w roku biegłym padały pytania o Live Bank,to chyba Młynarczyk mądrze powiedział, że "jedna rzecz, to prześpieszenie tego procesu edukacji klienta i to działa ale druga to sprzedaż i wdrożenie i to czas. i powiedział, że nie spodziewa się od razu w 2020 kontraktów na Live Bank itp, bo to nie jest zrobienie jakiejś tam małej aplikacji".
[x]
AILLERON -1,18% 12,55 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.