• Ale pięknie grają na spadki..Brawo Autor: ~Nowy [84.10.179.*]
    No jak patrze na wykres to jestem pelen podziwu dla tego lub tych inwestorow co umieja tak ksiazkowo wykres na spadki ustawiać. Zabawa na całego co świadczy że duży kapitał omija szerokim łukiem Państwa bull bull bull...Czapeczki robią w hu..ja z tymi swoimi symulatorami wspartym Friz-em ktory aktualnie jest w Tibullu bezrobotny.. Ja się pytam Na hu..cała ta mistyfikacja?? Po co to wszystko?? Ten January, ten Friz itd?? Przecież January dostał od Tbulla kasę w postaci akcji wiec Tbull ma na to wyj..ebanie bo nie płaci z własnej kieszeni tylko z naszej..
  • Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo Autor: ~Horse [31.60.21.*]
    Prezes twierdzi ze january kupił te akcje z emisji i do kasy spółki wpłynęło poł bańki. Oglądałem wywiad na comparic rynki
  • Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo Autor: ~Stiw [84.10.179.*]
    Prezes to twierdzi bardzo dużo rzeczy które w 99% są wymyślona bzdurą pod inwestorów..
  • Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo Autor: ~Enigma [77.255.57.*]
    to nie są bzdury, czytaj:
    https://www.money.pl/gielda/t-bull-sprzedal-jednemu-inwestorowi-26-316-akcji-serii-g-za-0-5-mln-zl-6579035030443649a.html
    Ty kolego czytasz to że zrozumieniem czy bez refleksji?? Jakiemu inwestorowi to sprzedał?? Znasz nazwę?? W żadnym komunikacie jej nie było. Tajemniczy inwestor kur..wa:) To ja Ci powiem. Nie ma zadnego inwestora. Ta emisja była potrzebna aby Tbull miał kasę na opłacenie firmy i nowego projektanta ktory stworzy te dema. Chodzilo o stworzenie iluzji że duzo sie dzieje. A tak nsprawde chu..ja sie tam dzieje. Od 3 lat nie wyszla zadna gra z tej firmy i obawiam się że chyba nigdy nie wyjdzie bo lepiej wciskać ludziom te marketingowe historie o inwestorach i frizach i januarach niż wydać grę...Tbull po prostu nie chce nic wydać tylko tworzy iluzję że za chwilę cos wyda.... tyle
    Stiw - nie musisz podawać nazwiska inwestora.
    W takim razie po co January i Błasik podpisali Porozumienie z głównymi akcjonariuszami T-Bulla??? Nudzi im się czy jak???

A jak byś był uważny to byś wiedział dlaczego podpisał. January opiekuje się giełdowo Friz-em i wprowadził ich Ekipę na giełdę poprzez inna zaufana spółkę. Do drzwi Friza mial zapukać takze Ultimate Games ktory podobno chciał też podpisać umowę na promowanie gier przez Friza. Tbull obawiając się że może ktoś ich wyprzedzić wręczył po prostu Januaremu i temu drugiemu Koledze trochę grosza w postaci akcji czyli po ok. 100 tys zl za to zeby January przekonał Friza do podpisania umowy z Tbullem. Ot cała filozofia..Być może była to nawet ustawka w wykonaniu Januarego aby wystraszyć Tbulla i aby Tbull zaproponował łapówkę... Lepiej poczytaj i pomyśl a potem merytorycznie możemy pogadać...
    Stiw - ale piszesz pierdoły, January ma setki milionów złotych (a może już nawet kilka miliardów) a według ciebie potrzebował łapówkę w wysokości 100 tys. zł............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Daj sobie spokój z giełdą jak wymyślasz takie historie.
    A Błasik za co dostał łapówkę??????????
  • Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo Autor: ~ja [85.193.230.*]
    kiedy śmieć zacznie rosnąć
  • Re: Ale pięknie grają na spadki..Brawo Autor: ~stefan [146.120.214.*]
    Zarząd sprzedał 3 procent akcji żeby za te pieniądze przejąć połowę spółki (kupić 800 tys akcji po 10 gr) , Ciszewski i Błasik są im potrzebni po to żeby "kolanem" przepchnąć kurs przez granicę która będzie ich dzielić od 60 mln kapitalzacji - ale wcześniej Friz musi swoją reklamą gier (niekoniecznie dobrych) podbić kurs
[x]
TBULL -1,10% 22,50 2021-07-23 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.