• Dziś premierta Mi11 Autor: ~Emitent [195.42.249.*]
    ... ciekawe jak będzie. Xiaomi pewnie wyprze Huaweia z Polski w 2 lata :)

BTW, Apple + Xiaomi = granie po obu stronach smartfonowego rynku. :)
    jak dla mnie genialne posunięcie
  • Re: Dziś premierta Mi11 Autor: ~marek830123 [89.228.207.*]
    Życzę powodzenia i mam nadzieję, że cena dojdzie do 50zł i dywidenda będzie powyżej 4zł. Ja niestety wyszedłem, ze względu na maly obrót na akcjach. Z 168k z połowy zeszłego roku zrobiło się 270k, ale wychodziłem z tego 3 tygodnie. Trochę obawiam się spadku na giełdze w USA które może pociągnąć naszą giełdę w doł i wyjście z Eurotelu może byc wtedy bardzo problematyczne.

Powodzenia w zarabianiu. Ja przerzuciłem się na PZU i BP gdzie obrót jest dużo większy

Dzisiaj się zresztą okaże jak zachowa się Eurotel po spadkach w US i Azji
  • Re: Dziś premierta Mi11 Autor: ~Emitent [195.42.249.*]
    pogratulować zarobku :)

ja nie mam celu cash-owego, tylko dywidendowy, tak więc horyzont inwestycji to przy dobrych wiatrach (oby) nieskończoność, średnia 2x,xx
    Też mam tak naprawdę cel dywidendowy, ale kupiłem dość dużo akcji BP licząc na odbicie w drugiej połowie tego roku. Jak nie odbije to pozostanie 6% dywidendy rocznie(dzisiaj BP leci w doł o 4% ale od początku inwestycji dzięki kasie z Eurotelu między innymi jestem 11% do przodu więc na razie nie jest źle.
  • Re: Dziś premierta Mi11 Autor: ~Kamil [90.168.87.*]
    W sumie to tak na chlopski rozum, jak jest tania spolka, ktora zarabia i dzieli sie zyskiem, to sprzedawanie nie bardzo sie oplaca.
    To tak jakbym mial tanie mieszkanie w centrum miasta z lokatorami ktorzy placa na czas, sprzedac cos takiego to jak "wyrwac kurze zlote jaja".
    Ja kupilem ETL jak bylo po 18-22zl i trzymam.
    Pozdrawiam
  • Re: Dziś premierta Mi11 Autor: ~bee [5.60.27.*]
    pamietam ten czas. Rynek szedł w górę, a ten "badziew" stał w miejscu,
[x]
EUROTEL 1,23% 49,20 2021-05-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.