• Nie dajcie się nabrać !!! tylko dystrybucja Autor: ~spartan [5.91.56.*]
    Jak widać sypią bo wiedzą że te transacje poza giełdą po 45-70 zł za akcję to nierealne
  • Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~red [188.146.33.*]
    https://www.youtube.com/watch?v=4ken_oX1HiE
    "Panie Jarku ,niech pan wstanie,jest pan w końcu mężczyzna"
  • Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~NIEDA [185.45.53.*]
    jak widać on tu nie rządzi co widać po kursie
  • Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~red [188.146.33.*]
    Juz niedługo ci wszyscy co chca sprzedac z 20-30 % zysku beda mieli mozliwość,a inni będą mieli okazje kupic i zarobić 200-500%.I to jeszcze delikatnie szacuąc ,bo nie można wykłuczyc nawet 1000-1500%.
    Wiele lat temu przepowiedziałem 20-30 zł i sie sprawdziło ,prawie w dechę,teraz dopiero będą prawdziwe wzrosty.
  • Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~kangoro [79.139.113.*]
    Tak z ciekawości , czy ty uważasz że choć jedna osoba wierzy w to co piszesz ? Twoja wiarygodność jako trola jest zerowa choć nie miał bym nic przeciwko aby były duże wzrosty.
    Teraz wiem czemu nie rosnie...Z powodu twego niedowiarstwa.Hehe
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [109.118.227.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
    Nazwałbym Cie waginą ....Ale jestem na to zbyt kulturalny ;)
  • Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: zbychu91 [109.197.190.*]
    Dnia 2021-02-25 o godz. 19:41 ~kangoro napisał(a):
    > Tak z ciekawości , czy ty uważasz że choć jedna osoba wierzy w to co piszesz ? Twoja wiarygodność jako trola jest zerowa choć nie miał bym nic przeciwko aby były duże wzrosty.

Ja w to wierzę, wierzę to może trochę za dużo powiedziane ale pokrywałoby się to z tym co pisałem o redzie wcześniej.
    Oczywistym jest to że red dążył do tego żeby utrzymywać cenę akcji w jak najniższej cenie.

Dziwi mnie to, że wykluczasz taką możliwość że chciał się obkupić po jak najniższym koszcie a gdy już skupił ile chciał to nie musi tego kontynuować, mogę się mylić ale jeśli ktoś twierdzi że nie ma takiej możliwości to gratuluję.

Jak dla mnie to była zwykła manipulacja z jego strony, a jako że średnia IQ na tym forum jest 70 to nie trudno wpływać na innych, płynność mała to i duża władza jeśli ktoś umie dobrze rozstawiać pionki i rozsiewać wątpliwości w głowach mniej doświadczonych osób czy też po prostu podatnych na takie wpisy.

Zakładając że faktycznie teraz chce żeby cena poszła w górę jestem pewien że on na twoim miejscu nie napisałby tego co ty, chociażby ze względu że wiedziałby że chwilowo gracie do tej samej bramki, a w interesach nie liczy się to czy kogoś lubisz, nie liczy się czy masz rację czy nie, liczą się tylko wyniki. No chyba że masz kapitał 500zł i przyszedłeś się pobawić a nie zarabiać, jeśli tak to baw się dalej tylko nie płacz że ktoś troluje na forum.

• Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~Xyz [37.248.173.*]
    Właśnie wrocilem z Londynu i wyobraźcie sobie moje zdziwienie , gdy na spotkaniu dotyczącym złota inwestycyjnego ,prowadzący pan wspomniał o Aforti w kontekście inwestowania.Byłem w totalnym szoku:)Dobrze to wróży , może doczekamy się Polskiego giganta .
  • Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~Bartek [91.192.88.*]
    Dnia 2021-02-25 o godz. 17:59 ~red napisał(a):
    > Juz niedługo ci wszyscy co chca sprzedac z 20-30 % zysku beda mieli mozliwość,a inni będą mieli okazje kupic i zarobić 200-500%.I to jeszcze delikatnie szacuąc ,bo nie można wykłuczyc nawet 1000-1500%.
    > Wiele lat temu przepowiedziałem 20-30 zł i sie sprawdziło ,prawie w dechę,teraz dopiero będą prawdziwe wzrosty.

Wróżenie z fusów red-a, ciąg dalszy:), w tym tygodniu już wróżyłeś:
    Autor: ~red [188.146.33.*] 2021-02-24 06:06
    To jest giełda i nic nie jest zero- jedynkowe,już wkrótce sie przekonamy, jaka jest prawdziwa wycena Afhola.Nie da sie blokowac prawdziwej ceny akcji w nieskończonośc.
    Moje szacunki sa takie;
    środa-11 zł
    czwartek- 15 zł
    piątek- 30 zł i sie w ogóle nie otworzy...
    Przyszły tydzień akcje w okolicach 40 zł.

Wróż dalej, może kiedyś trafisz.

• Re: Cisnienia nie trzymasz.Wymień uszczelke. Autor: ~alex [91.246.66.*]
    Mam akcje trochu wywaliłem i będe dokupował ale po 4 ,5 czy 6 zeta no chyba że tam się kursik nie uwali...Uwaga chronić kapitał bo bardzo dziwnie to wszystko tu wygląda....
[x]
AFHOL 0,00% 5,78 2021-11-26 16:37:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.