• Jest info Autor: ~Eryk [77.111.247.*]
    http://biznes.pap.pl/pl/news/simple/info/38531489
  • Re: Jest info Autor: ~benek [83.26.159.*]
    Ha ,ha a tu śpią.PO ILE?
    Nie powinni zawiesic notowan.?
  • Re: Jest info Autor: ~Eryk [77.111.247.*]
    Dlaczego??
  • Re: Jest info Autor: ~Roger [5.173.192.*]
    Bo nie zdążył kupić a tylko się patrzył a tu się okazuje że idzie duża rozgrywka o duży temat.
    Ja juz mam, emisja byla po 6 zeta jak to wycenia?
    To jest dobre pytanie ale chyba się nie skrzywdzą, tym bardziej ze ostro kupowali po 1,6-2 pln.
    Po drugie trzeba pamiętać że oni posiadają status autoryzowanego doradcy więc to już jest dużà wartością dodaną.
    Po trzecie i najważniejsze kto to bierze i na co ? Ale patrząc na zapisy tej umowy to ktoś wchodzi grubszy i z konkretnym planem:
  • Re: Jest info Autor: ~Radek [94.251.133.*]
    Pewnie mają w planie skupić jak najwięcej z ff... Mogę im oddać ale za 10 zł.... No będzie bardzo ciekawie. I myślę że kurs pójdzie bardzo wysoko.
    Biorąc pod uwagę że są autoryzowanym to może być wysoko, jak jeszcze się okaże że to january bierze żeby obsłużyć swoje spóły to może piękny rajd oby udało się jutro dobrać
  • Re: Jest info Autor: ~Wezyt [109.233.88.*]
    dobrze kombinujesz a wiesz co to by oznaczało ?
    Że wszystkie jego spółki mogły by być obsługiwane przez jeden podmiot:
    emisja obligacji
    emisja akcji
    • przygotowanie i wsparcie we wdrożeniu oraz funkcjonowaniu w Spółce procedur i zasadodpowiadających wyzwaniom związanym z wejściem w życie unijnego rozporządzenia Market Abuse Regulation (MAR) oraz dyrektywy Transparency II

• doradztwo w wypełnianiu obowiązków informacyjnych zgodnie z MAR

• przeprowadzenie seminariów i szkoleń dotyczących nowego reżimu raportowania oraz obiegu i ochrony informacji poufnych w Spółce i Grupie Kapitałowej

• modyfikacja na potrzeby nowych regulacji unijnych (a w razie potrzeby przygotowania zupełnie nowych) regulacji wewnętrznych Spółki, dotyczących obiegu i ochrony informacji poufnych, okresów zamkniętych i notyfikacji o transakcjach oraz wypełniania przez Spółkę obowiązków informacyjnych

• przygotowanie polityki raportowania Spółki oraz Indywidualnych Standardów Raportowania Spółki (ISR)

a to oznacza wory pieniędzy, myśleć panowie i nie oddawać akcji za bezcen

idzie gra o dużą kasę a akcji jak na lekarstwo więc wzrosty mogą być imponujące.
  • Re: Jest info Autor: ~Wezyr [109.233.88.*]
    to pewne tym bardziej że tylko nieliczni mają akcje bo nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy
  • Re: Jest info Autor: ~Radek [94.251.140.*]
    Dawać perłę na 80 zł... To max tej spółki haha... Pomarzyć można
    Nigdy nic nir wiadomo ale 8 to pewnie będzie biegusiem.
    na brak adrenaliny napewno nie będziemy narzekać
  • Re: Jest info Autor: ~Radek [94.251.140.*]
    Nowy inwestor może bujac kursem żeby słabi oddali akcje... Także uważać..
    A niech sobie buja,wiemy na czym stoimi nie jeden bedzie czekal az ktos nasypie,czy do kupi.
    W obecnej sytuacji to chyba mało kto sprzeda kwit No chyba że ktoś nieświadomy.
  • Re: Jest info Autor: ~Gold [37.248.217.*]
    Zgadzam się .sprzedaż akcji przed newsem kto wchodzi może być okradaniem samego siebie z zysków .nowy właściciel też pewnie będzie chciał mieć dobry market cup choćby pod emisję ... przypomnę new connect się obudził jest hajs rynek gra co za tym idzie wielu by tu chciało wejść raz że nobilitacja dwa możliwość pozyskania kapitału na rozwój
  • Re: Jest info Autor: ~Dubai [77.111.247.*]
    Dobrym przykładem jest mazgaj sprzatacz z Irlandii sprzedał po 1 zł dwa tygodnie temu analogicznie można wyc po sprzedaży za dwa jak kwit wyjedzie na 10 później latać po formie i zaklinać rzeczywistośc nie bądź ci.p a jak ów jegomość.
  • Re: Jest info Autor: ~DJ_Mazgaj [37.228.242.*]
    Pare weekendow nadgodzin i dolaczam do peletonu.(55h tygodniowo- nie w kij dmuchal!) Nie bede kopal sie z koniem i gonil kursu- elegancko czekam na nizsze poziomy. Jak ktoś juz to zobrazowal: noga na nogę i czekam na moje 1,30- 1-50.
    Ktos z tym chlebem z cebulą trafil w moje "smaki"Na irlandzkim maselku-pycha, a oszczednie tym lepiej. Wiecej zostaje na inwestycje.Pozdrawiam was , złośliwcy i zazdrosnicy!
  • Re: Jest info Autor: ~Dubai [77.111.246.*]
    Tak zazdroszczę ci matole że nie masz akcji
    Zwlaszcza jak sie szczeka naokolo " ja nam 20tys!! a ja mam 25 tys!!"
    Primo- tak sie nie robi, secondo, wyglada jakbyście musieli sie dowartosciowac przed "kuplami" z forum, ze macie wiecej.
  • Re: Jest info Autor: ~Alibaba [77.111.246.*]
    Przecież sam piszesz że chcesz 6 k kupić... Ogarnij się mordo
    A co lepiej wplynac moze na kurs, ze ty masz 20k na sprzedaż , czy ze np ja chcę ileś tam kupić?
    Co nosi znamiona przechwalki?
  • Re: Jest info Autor: ~KochanekSzYmka [77.111.246.*]
    Gdzie napisałem ile mam akcji ?z tej zazdrochy i z nie do jedzenia masz zwidy a może ja w ogóle nie mam akcji? Tylko mój chłopak ma?ogarnij się i nie pij tego wina z kartonu za 39 eurocentów
    Proponuje zmierzyć jeszcze ptaka tylko podać wymiary przez przekłamań bo widzę że lubicie fantazjować.
    Nie ma chętnych na sprzedaż
[x]
MOVGAMVR -2,83% 1,03 2022-01-21 16:44:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.