• Chyba coś się zbliża Autor: ~polak [5.173.56.*]
    Obroty rosną i kurs też. Jestem optymistą.
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~MG [5.184.106.*]
    Oddawanie za 15 zł to głupota .Nie po to ktoś skupuje tysiące akcji żeby nie zarobić .
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~GRUBO [91.212.223.*]
    Dnia 2021-02-19 o godz. 10:41 ~MG napisał(a):
    > Oddawanie za 15 zł to głupota .Nie po to ktoś skupuje tysiące akcji żeby nie zarobić .

Dla Ciebie i dla nas jest to logiczne, a dla innych szczytem marzeń jest robienie kółek,,,,...
    Może tak być że nawet dzisiaj mogą być widły....ruch na spółce się zrobił niesamowity a akcji jest coraz mniej...
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~ktoś [109.243.151.*]
    Leszczu, glonojadzie, amebo, zarobiłeś 10, 15%, to dla ciebie kosmos.
    Jeśli któryś z was jeszcze ma, sprzedaj i sp....j stąd!
    Ktoś, kto od ciebie kupi, wie na jaki poziom te akcje poszybują.
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~Janko [83.5.138.*]
    kolega powyżej wyjął mi to z ust, spółki Januarego obsiadły leszczyki z 200 akcjami.
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~OK [91.212.223.*]
    Dnia 2021-02-19 o godz. 10:54 ~Janko napisał(a):
    > kolega powyżej wyjął mi to z ust, spółki Januarego obsiadły leszczyki z 200 akcjami.

i kręcą kółka....a my siedzimy na dupie i zbijamy kokosy... Dziękuję....
    Tak zbliża się 20 PLN a na horyzoncie jest 100 PLN!!!
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~Rysiek [89.66.3.*]
    Nie przesadzajcie aktualnie wycena max na tej spółce to 50kk bo jie wiadomo co tutja wejdzie i jaka emisja, moim zdaniem wszystko powyżej 50kk to czysta spekulacja i ogromne ryzyko ale jak widać do tej ceny jeszcze sporo zapasu :)
    Dnia 2021-02-19 o godz. 13:50 ~Rysiek napisał(a):
    > Nie przesadzajcie aktualnie wycena max na tej spółce to 50kk bo jie wiadomo co tutja wejdzie i jaka emisja, moim zdaniem wszystko powyżej 50kk to czysta spekulacja i ogromne ryzyko ale jak widać do tej ceny jeszcze sporo zapasu :)

No tak.. wszystkich akcji jest 1 211 300 sztuk, x20 = 24, 2 mln
    x 40 PLN = 48 mln
      x 80 PLN = 96 mln!!!

Tutaj jest wszystko możliwe...
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~Gordon [89.65.13.*]
    plus emisja dla nowej spółki, a nie wiadomo jak duża będzie :)
    W sumie patrząc nawet jak by dali 100 milionów akcji taki kosmos walnąłem to wycena 200 milionów na spółki które moga wstawić uważam że to nie jest zawyzone cena a nawet promka, porównując do wartości spółki pod ekipie to tutaj jesteśmy w super sytuacji
  • Re: Chyba coś się zbliża Autor: ~src [5.184.220.*]
    patrząc na inne balony z nc to tu jest jeszcze sporo miejsca na pompowanie a i potencjał ewentualnego wejścia którejś spółki że stajni Ciszewskiego powoduje że jest pod co grać.
    Dnia 2021-02-19 o godz. 14:11 ~src napisał(a):
    > patrząc na inne balony z nc to tu jest jeszcze sporo miejsca na pompowanie a i potencjał ewentualnego wejścia którejś spółki że stajni Ciszewskiego powoduje że jest pod co grać.

A jest pod co.......przy tej ilości akcji to tutaj i możlwy jest mariaż nawet z Saule Technologies....czego każdemu z nas życzę......
    Oczywiście że tak, ta spółka ma na mniejsza kapitalizację więc nawet przy dużej emisji jest miejsce na wzrost, mimo że kupowałem po 19 to usrednialem aż do 10 :)
[x]
EASYCALL -2,93% 19,90 2022-01-21 16:49:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.